Wpis z mikrobloga

@Minieri: ale wiesz o co chodzi, w mediach wszędzie i nawet tutaj jest jedna agenda, nawet tym laskom młodym lewaczkom #!$%@? tak że będą dosłownie aborcje traktować jak coś normalnego, musi być równowaga poglądowa bo niedługo z aborcji zrobią sport narodowy, już widziałem takie obrazki na insta itd. gdzie dosłownie normalizuje się aborcję, ja sam byłem przez 11 lat wojującym ateistą i dla mnie aborcja to była oczywistość a życie tak
musi być równowaga poglądowa bo niedługo z aborcji zrobią sport narodowy, już widziałem takie obrazki na insta itd. gdzie dosłownie normalizuje się aborcję


@Springfield: Ale wiesz typie typeczku że w krajach gdzie aborcja jest CAŁKOWICIE legalna (jak Holandia) a edukacja seksualna lepiej rozwinięta tychże aborcji jest najmniej?

w moim mniemaniu zajście w ciąże i płód jest interwencją Boską a nie ludzką i to od Boga zależy co się z nim stanie
@Springfield: Myślę, że każda kobieta zareaguje na aborcję po swojemu. Część może jej żałować, ale część będzie raczej czuła ulgę. Niestety w TVP prowadzą teraz jedną retorykę, że tego się żałuje, że to barbarzyństwo i morderstwo. Współczuję ogromnie kobietom, które w tej chwili mają ten dylemat i dowiadują się o tym, że ich wyczekane dziecko ma wady letalne i słyszą w telewizji "publicznej" takie rzeczy. To naprawdę obrzydliwe i nieludzkie.