Wpis z mikrobloga

Szkoda wrzucać tak złe wyglądało, 120 ze skurczem w lędźwiowym i dupie przy schodzeniu wiec więcej nawet nie ryzykowałem. Obiektywnie więcej niż 125 by na pewno nie poszło i na więcej mnie teraz nie stać przy tej wadze i technice. Zobaczymy ciąg i siad. Może później wrzucę filmy na koniec zobaczymy czy sam ogarnę przed sobą żenadę

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Szkoda wrzucać tak złe wyglądało, 120 ze skurczem w lędźwiowym i dupie prz...
źródło: comment_1604342126b7yA6vwBpuWflDVtOhacLC.jpg
  • 20
@Kasahara: Redukcja ma w dupie, czy jest się na bombie czy nie, spadki są zawsze. Ja też pod koniec redu na bombie, byłem słabszy niż jako natural, gdy byłem pod koniec masy. Za to na cyklu na masie dzieją się cuda, praktycznie z tygodnia na tydzień jest zauważalny progres w sile.
@Kasahara: uj teraz z siłą, aby dokończyć redu bez kontuzji. Poczekaj po redu jak cie zacznie nabijac i siła wracac , to wynagrodzi wszystkie cierpienia deficytu, będzie czołg mode
@Hloow: patrz na wszystko moje boje :) bo każdy zawsze ocenia mnie tylko klatą
według mnie 260 kg siad, 260 kg ciag i np. 100 kg to nie jest mało (naturalne jeszcze wyniki) i ze stanu, który zaczynałem przygodę z siłownią bo często pisza to ludzie, bo 90 % robia klate - oczywisćie nie oceniam :) - ale chyba mam 3 wilks w ogóle na wykopie? xD i jasne dużo mi
@Kasahara: To jest masakra. Ja chwile przestanę żreć jak świnia i od razu siła mi spada i to bardzo. Pewnie teraz nie pomaga lockdown, nieregularne treningi, przerwy itd. Nie wyobrażam sobie co jest na niskim bf.
bo każdy zawsze ocenia mnie tylko klatą

według mnie 260 kg siad, 260 kg ciag


@Kasahara: dziwisz się? Faktycznie strasznie dziwna sprawa z tą klatą, bo nawet na redukcji przy tej wadze i pozostałych wynikach (o koksach nie mówię, bo tylko przeszkadzają ;) ), to te 120 kg powinno lecieć w serii (i to nawet nie ostatniej), a nie jako maks ( ͡º ͜ʖ͡º)
@vostok: a ile ludzi widzisz z 80 kg co 120 kg robią w serii na siłownie tak z ciekawości? :F albo inaczej ile osób z 3-4 letnim stażem co tyle robią w seriach? Bo kurcze jak 1 RM ktoś na 150 kg widzę kogoś na siłowni na klatę to raz na rok czy +250 kg siady/ciagi

(i przypominam, że naturalnie na masie to 140 zrobiłem) / edycja 135 kg prawidło 142,5
@vostok:

Dla kolejnej ciekawostki
https://www.openpowerlifting.org/rankings/ipf83/all-poland/men
Wiele najlepszych wyników tu w tej kategorii ma tą ławę na poziomie 140 kg

Po prostu ja nie wiem skąd ludzie biorą na mnie taki kontekst
Bo najpierw byłem porównywany jako natural sylwetko formą do owcy/ajamerican (( ͡° ͜ʖ ͡°))
Teraz sylwetkowo porównują mnie bo Big Majka czy osób, które są 10 lat na bombie albo wiećej i mają 15 lat stażu
@Kasahara: no może i faktycznie mam zły kontekst, bo najwidoczniej natykam się na jakieś nieprzeciętne dziwolągi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Np. dzisiaj byłem na siłowni i był gość, który ważył, tak jak mówił około 69 - 70 kg przy wzroście może ciut powyżej 170 cm i jak doszedłem, to klatę robił tak: 8x90 kg, 6x105 kg i 4x115 kg. Bez asekuracji, bo ponoć nigdy nie ładuje tak,
- Zaczynałem z bardzo złego poziomu - nie tylko sylwetkowo ale i zdrowotnego


@Kasahara: Nie chodzi po prostu o to? Skoro zacząłeś ćwiczyć w wieku 30 lat i jak piszesz wcześniej byłeś zaniedbany to nie zbudowałeś GPP?
Wtedy przychodzi taki 18 latek, co lata za piłką odkąd się nauczył chodzić, i po roku macha stówką w seriach na klate?
(równocześnie nie macha też więcej niż 100 na przysiad ale to inny