Wpis z mikrobloga

@atrax15: A co ci przeszkadza ze sie modlą, jak tęczowi coś pokazują wszystkim to jest to walka o wolność a jak katolicy to machina propagandowa, tacy do wolności i różnorodności a przeszkadzają im modlący sie ludzie
  • Odpowiedz
@gierary_hir: często jest też tak, że to jest wbite do czaszki za dzieciaka. Większość katotalibanu, który znam i powoduje u mnie ciarki na plecach pochodzi z bardzo religijnego domu. Nie znam chyba nikogo, kto by po prostu postanowił wejść do tego bagna będąc już dorosłym człowiekiem.
  • Odpowiedz
Ale oni akurat nic zlego nie robia. Rownie dobrze mozna takie pytanie zdac w stosunku do ankomow, antify, stopbzdurom itd no albo z prawej zeby nie bylo ze jestem stronniczy to onr mw
  • Odpowiedz
Wyglądają jak ciemne, zaślepione demony podążające za swoim panem jako słudzy ostatniej krwi. Rzucą sie w otchłań ostateczności tylko by wykonać zadanie dla swoich guru. Oddani żołnierze w imię prawdy, ktorej nie znają. Kierowani rządzą ustanowienia porządku według wlasnych zasad, zasad odnalezionych wśród pradawnych ksiąg napisanych przez nieznanych wieszczy i pisarzy.
  • Odpowiedz
@atrax15 zastanawiam się jedynie nad tym na cholerę jeden drugiemu mówi jak sie ma zachowywać. Jeżeli chcesz isc na strajk, idź, jeżeli chcesz stać pod kościołem z różańcem, idź. Ale nie mów drugiej osobie, ze nie może iść na strajk, bo Ty stoisz pod kościołem z różańcem i nie rozumiesz jak można uczestniczyć w strajku, i w druga strone to samo. To jest odpowiedz na Twoje pytanie. Zastanów sie czy chciałbyś aby
  • Odpowiedz
@FapFolderFan: Przecież widać po tym pierwszym na zdjęciu,że wcześniej musiał iść srogi balet w życiu,twarz bardzo zmęczona alkoholem,bądź heroiną,pewnie nie jednego wała #!$%@?ł w życiu,żeby zaćpać albo zachlać,nie jedną krzywdę wyrządził bliskim a teraz będzie wielce nawrócony i ludzi pouczał.Idź pan w #!$%@? z tym całym katolicyzmem w naszym narodzie.
  • Odpowiedz
@atrax15: Cytujac klasykow "nie ma nic przeciwkow katolom, ale czy oni musza wychodzic na ulice i obnosic sie ze swoja wiara? Moga robic co chca w soich 4 scianach, nie intersuje mnie to. Ale wychodza na ulice i co ja mam dzieciom powiedziec jak pytaja, tato, tato co to za #!$%@??"
  • Odpowiedz