Wpis z mikrobloga

  • 1308
Co trzeba mieć we łbie żeby #!$%@?ć takie cyrki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)¯_(ツ)_/¯ #heheszki #protest #bekazpisu czasem się zastanawiam co kieruje tymi ludźmi? Oni nie mają jakiś codziennych zajęć? Rodziny? Dzieci? Jakiejś pracy? Za dużo wolnego czasu mają? Mógłby ktoś mi logicznie wytłumaczyć ten fenomen?
Pobierz atrax15 - Co trzeba mieć we łbie żeby #!$%@?ć takie cyrki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)¯\(ツ)/¯ #hehesz...
źródło: comment_1604129977B6vJVpmGR8zfUxbHVTNLPu.jpg
  • 144
@atrax15: Wiekszosc protestujacych to sosoby na utrzymaniu rodzicow, lub bezrobotne juleczki na utrzymaniu swoich acetow. Maja czas. Dziwi mnie ich hipokryzja. Jezeli maja dzieci, to cyk 500+ na konto, ale wieczorem krzycza. ****. Co one maja w glowie? To oczywiscie pytanie retoryczne. Wiadomo, ze nic.
@gierary_hir: moja teściowa wkręciła się w taką turbokatosektę po śmierci męża, teraz praktycznie nie ma z nią kontaktu, na uszach non stop słuchawki i z yt jakieś wykłady albo modlitwy, parę razy w roku wyjeżdża hgw gdzie na 2 tygodnie i nie bierze telefonu. Pijawki zawsze znajdują ludzi w najsłabszej pozycji