Wpis z mikrobloga

  • 1308
Co trzeba mieć we łbie żeby #!$%@?ć takie cyrki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)¯_(ツ)_/¯ #heheszki #protest #bekazpisu czasem się zastanawiam co kieruje tymi ludźmi? Oni nie mają jakiś codziennych zajęć? Rodziny? Dzieci? Jakiejś pracy? Za dużo wolnego czasu mają? Mógłby ktoś mi logicznie wytłumaczyć ten fenomen?
Pobierz atrax15 - Co trzeba mieć we łbie żeby #!$%@?ć takie cyrki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)¯\(ツ)/¯ #hehesz...
źródło: comment_1604129977B6vJVpmGR8zfUxbHVTNLPu.jpg
  • 144
@atrax15:
Co trzeba mieć we łbie żeby #!$%@?ć takie cyrki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)¯\(ツ)/¯ #heheszki #protest #bekazlewactwa czasem się zastanawiam co kieruje tymi ludźmi? Oni nie mają jakiś codziennych zajęć? Rodziny? Dzieci? Jakiejś pracy? Za dużo wolnego czasu mają? Mógłby ktoś mi logicznie wytłumaczyć ten fenomen?
Pobierz jenna-nilsson - @atrax15: 
Co trzeba mieć we łbie żeby #!$%@?ć takie cyrki? ( ͡° ͜ʖ ...
źródło: comment_1604151217wICxGudtGuPdQZwSNtlZSI.jpg
@atrax15: A co trzeba mieć w głowie żeby się zapisywać do np. kościoła spaghetti i chodzić na jakieś spotkania i odwalać maniane? Co Wy się tak wszystkich czepiacie, wybrali sobie taką drogę to niech nią idą. Nie rozumiecie po co to robią albo Was to śmieszy, to przejdźcie obok i idźcie własną drogą. Ale Wy wolicie się zatrzymać, wyśmiewać i hejtować. Tfu!
@atrax15: kumpel jest takim swirem, wspolnoty, spotkania wyjazdy ze wspolnotami. Jego dziecko nienootrafi o niczym innym mowic jak o Maryji Dziewicy i Jezusie.
Na scianie ma powieszony miecz ktorym zostal pasowany na #!$%@? wie co oraz tekst jakiejś przysiegi którą skladał.
Dziwi mnie, ze dorosły inteligentny facet dal sobie tak wyprac mózg.
@atrax15: Nie wolno porównywać? Co Ci ludzie Ci/Wam zrobili? Atakowali Was? Używali wobec Was wulgaryzmów? Jak się nie jest zwolennikiem protestów to od razu się jest pisowskim trollem. Ogarnijcie się trochę ludzie.
@romcat no czy ja wiem? Coś w tym jest chyba, może nie trolem ale sympatykiem? A od sympatyka do trola krótka droga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drugie czy ja mówię że coś mi zrobili? Gdzie ja coś takiego napisałem? Po prostu mnie to dziwi, to wszystko, i zastanawiam się co nimi kieruje, dobra ale chyba już wyczerpaliscie temat
Możesz odetchnąć i przestać myśleć o sobie i ludziach, którym zrobiłeś krzywdę. To jest tzw. mechanizm wyparcia poprzez racjonalizację (paradoksalnie). Ten mechanizm możesz przyłożyć do uzależnień, incelstwa, niepowodzeń życiowych.


@noitakto: co #!$%@? XDDDD a jak ktoś #!$%@?ł coś w życiu, to ma się do końca zycia za to chłostać? ja #!$%@? ludzie, wiem, że można nie lubić religii, ale dojebywanie się o to, że ktoś po popełnieniu czegoś złego próbuje powrócić
Co trzeba mieć we łbie żeby #!$%@?ć takie cyrki


@atrax15: Goście na zdjęciu pewnie myślą to samo o was ¯\_(ツ)_/¯

en mechanizm możesz przyłożyć do uzależnień, incelstwa, niepowodzeń życiowych.


@noitakto: xDD
@atrax15: mylę że większość tych ludzi po prostu wegetuje od wypłaty do wypłaty, nie stać ich na nic, wiec taki protest może być odskocznią od zblazowanej rzeczywistości lub nawet rozrywką, ja sam nigdy bym nie poszedł ma za dużo do stracenia gdyby cos mi się stało. Ale popieram każdy protest przeciwko tym pasożytom.
@dymitrop: Ale mnie mireczku serdecznie #!$%@? co oni robią ze swoim życiem. Ja ich diagnozowałem a nie oceniałem (przynajmniej głównie, bo oceniłem pana na pierwszym planie, w sumie niesłusznie).