Wpis z mikrobloga

@jajecznicaZ5Jaj Oczywiście że nie wszyscy, ale jest to częsty przypadek. Znam nawet paru takich z własnego podwórka gdzie przez 10 lat bawili się w narkotyki, potem odwyk, i myk wpadli do jakieś chrześcijańskiej organizacji gdzie masz wszystko oddać w imię Boga.
  • Odpowiedz
@atrax15 Nie wiem, aż tak głęboko tego nie studiowałem. Ale znam kilka takich przypadków. Mogę tylko dodać że odnosząc się do mojego komentarza wyżej - wyglądało to tak że jeden się zapisał do tej kato organizacji i wciągnął innego kumpla i tak po kolei. Zupełnie podobnie jak narkotykami
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TakiTaki pokazówka nie pokazówka ale to przecież nie jest jedyne zdjęcie w sieci ukazujące ich urojenia, to samo obrońcy kościołów, bojówki kaczafiego, to są jakieś #!$%@? sekty przecież
  • Odpowiedz
@atrax15: Wyobraź sobie, że zrobiłeś w życiu coś potwornego (jak zapewne pan na pierwszym planie tego zdjęcia). Męczy cię sumienie. Nie potrafisz znaleźć ukojenia. Z pomocą przychodzi religia, która pięknie ci tłumaczy, że zgrzeszyłeś, ale po gorliwej pokucie i z żarliwą wiarą będzie ci wybaczone. Twoje życie nabiera sensu. Możesz odetchnąć i przestać myśleć o sobie i ludziach, którym zrobiłeś krzywdę. To jest tzw. mechanizm wyparcia poprzez racjonalizację (paradoksalnie). Ten mechanizm
  • Odpowiedz
@atrax15: Nie sądzę, żeby to była pokazówka. To są psychiczne zombie - martwi w środku ludzie, którym dusze wypełnia system potrzymujący ich funkcje życiowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atrax15: odpowiednia budowa mozgu niektorzy po prostu chca byc templariuszami
Grales kiedys w gothica? Zawsze wybieralem oboz sekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@atrax15: dokładnie to samo pytanie możesz zadać protestującym z hasłami "#!$%@?Ć pis" i tym podobnymi. Też mają za dużo czasu wolnego?
A nieee, przepraszam, jak ktoś ma odmienne poglądy jak ja, to "hehe, ale gupi", ale jak ktoś mówi to, z czym się zgadzam, to wszystko gra.
  • Odpowiedz