Wpis z mikrobloga

@Antidotum119: to prześmiewczo napisałaś? moim zdaniem mentzen ma dobrą wizję gospodarki
ostatnie wydarzenia i wybranie miejsca konfederacji w sporze etycznym o aborcji, na którym stoją, wielu da do myślenia i zrewidują co jest ważniejsze dla nich
ale w jaki sposób upraszczanie skomplikowanych operacji urzędniczych i obniżanie podatków jest złe? serio pytam
  • Odpowiedz
@KapiBara1337 jak mnie #!$%@? kiedy politycy wypowiadają się na tematy, w których gówno mają do powiedzenia. Mentzen w swojej partii ma się zająć ekonomią! To samo wykopki : OSZOŁOM, UPADEK GOZBODARGA NAJWAŻNIEJSZA.
Nie najważniejsza, ale bez niej nie mieliby powodu do protestowania xD dlatego martwi mnie, mimo wszystko, stosunek ilości osób na poszczególnych marszach
  • Odpowiedz
Mentzen: "Protestujący zachowują się jakby byli opętani przez szatana"

@KapiBara1337:
Ja #!$%@?ę, z Korwinem pożegnałem się z 10 lat temu, potem Wilk, potem Sośnierz, potem ..., potem, i został mi tylko Mentzen.
Dziś też już się z nim żegnam.
Czy na serio w tym kraju nawet liberał musi zostać lewakiem, bo każdy "liberał" jest poje.baną skrajną konserwą, od której chce się rzygać, bo zalatuje średniowieczem?
Kur WA #!$%@?, mamy 2020 rok
  • Odpowiedz