Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: kolejna słabą manipulacja z twojej strony. Kościół dostaje kasę na te rzeczy z naszych podatków,.od rządu. Feministki jako organizacja żadnych pieniędzy od rządu nie dostaje, więc czemu mialaby prowadzić działalność pro rządowa? Rząd powinien zapewnić opiekę, a nie feministka - rząd tego nie robi. Kobiety w potrzebie są zmuszane przez biedę do życia z oprawca.
kolejna słabą manipulacja z twojej strony. Kościół dostaje kasę na te rzeczy z naszych podatków,.od rządu. Feministki jako organizacja żadnych pieniędzy od rządu nie dostaje, więc czemu mialaby prowadzić działalność pro rządowa? Rząd powinien zapewnić opiekę, a nie feministka - rząd tego nie robi. Kobiety w potrzebie są zmuszane przez biedę do życia z oprawca.


@Bellie: Ale lewicowe organizacje w #!$%@? kasy dostawały/dostają tylko pieniądze idą na szkolenia walki w mieście
@Bellie: Z budżetu miasta Warszawa, no napisałem na szkolenie:

Ta informacja może wstrząsnąć sceną polityczną! Ratusz przeznaczył 3,6 mln złotych na instytucję kultury szkolącą anarchistów z „taktyki miejskiej/ulicznej gimnastyki”! Sprawa jest bardzo poważna.

„Własność prywatna to kradzież. Własność wspólna to bogactwo”, „Taktyki miejskie/uliczna gimnastyka, czyli techniki działania grupowego”, „My jesteśmy kryzysem (Kapitału)” – to nie historyczne zapiski ze szkoleń bolszewików. To opis zajęć jakie miały miejsce w ramach Społecznej Szkoły Antykapitalizmu
kolejna słabą manipulacja z twojej strony. Kościół dostaje kasę na te rzeczy z naszych podatków,.od rządu. Feministki jako organizacja żadnych pieniędzy od rządu nie dostaje, więc czemu mialaby prowadzić działalność pro rządowa? Rząd powinien zapewnić opiekę, a nie feministka - rząd tego nie robi. Kobiety w potrzebie są zmuszane przez biedę do życia z oprawca.


@Bellie: dosłownie każde słowo, które tu napisałaś jest obrzydliwym fakenewsem. Powinnaś się wstydzić
@Bellie Co takiego? To Ty postawiłaś teze w zwiazku z tym to Twoje zadanie by udowodnić jej słuszności...

To ze nazwiesz mnie wielbłądem to nie znaczy ze ja mam ci udowodnić ze nim nie jestem. Skoro stawiasz teze to musisz udowodnić swoja rację. Nauczcie sie ludzie dyskutować.

@FlasH uwazaj kolego zeby Ciebie ktos nie nazwal potworkiem jak np. dostaniesz jakąś chorobe i bedziesz niezdatny do samodzielnego zycia.