Wpis z mikrobloga

Zarzuty skierowane do Julek: oderwanie od rzeczywistości, brak jakiejkolwiek logiki, brak umiejętności posługiwania się językiem polskim, brak elementarnej wiedzy na temat poruszanych tematów.
Zarzuty do ludzi którzy się z nich śmieją: HAHAHAHA NIE RUCHAŁEŚ NIGDY TO SIE NIE WYPOWIADAJ
#bekaztwitterowychjulek
JanSebastianCadillac - Zarzuty skierowane do Julek: oderwanie od rzeczywistości, brak...

źródło: comment_16033631200V4hTLyYInW6zYiy25oQHk.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sonnenschutzsysteme: @JanSebastianCadillac: Miałem na myśli, że na wykopie (a to tutaj powstała ta cała beka z Juleczek) jest największe skupisko mizoginistów xD A im to bardzo na rękę, mieć kolejny temat do wylewania swoich żali na kobiety, które nawet by na nich nie spojrzały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to tylko moje zdanie
Pozdrawiam ()
  • Odpowiedz
@Victim: To nie ma nic wspólnego z subiektywnością xD. Albo to co piszesz odzwierciedla stan faktyczny, albo nie odzwierciedla, czyli albo jest prawdziwe, albo nie jest. Arystotelesowska definicja prawdy się kłania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Victim: W czym racja, że to co piszą to jest żenujące, głupie i niepotrzebne a przede wszystkim nielogiczne?

Nie trzeba być prawakiem, incelem, mizoginem czy kim tam jeszcze by to zauważyć i kisnąć z tego. Ja wiem, że to nastolatki, czy 20-latki ale to żadne usprawiedliwienie.
  • Odpowiedz