Wpis z mikrobloga

Czy włosy u mężczyzny mogą zadecydować o jakości jego życia?

-Jakie są idealne włosy dla mężczyzny?
-Jaka jest idealna linia włosów dla mężczyzny?
-Skala łysienia wg. Norwooda Hamiltona (Norwood balding scale)
-Czy łysy może być atrakcyjny? (Analiza czaszki dobrze wyglądających, łysych mężczyzn)
-Eksperyment na aplikacji randkowej Tinder (Łysiejący vs z bujnym owłosieniem)
-Historia Kamili, czyli rozstanie po zdjęciu czapki

Tego wszystkiego dowiecie się tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uwaga film może być ciężki w odbiorze dla osób które borykają się z łysieniem!

Lub ewentualną motywacją do wykonania przeszczepu włosów

#blackpill
#ciekawostki
#lysienie
#zakola
#wlosy
#redpill
#gruparatowaniapoziomu
l.....r - Czy włosy u mężczyzny mogą zadecydować o jakości jego życia?

-Jakie są i...
  • 131
@looksdontmatter:
TY GŁÓPI INTZELU NA CZYTAŁEŚ SIĘ JAKIŚ BLAKPILI ŻAŁOSNE!! 1! WYGLOND NIE MA ZNACZENIA, MAM ZNAJOMEGO KARŁA ZAKOLAKA BEZROBOTNEGO KTÓRY RUCHA CODZIENNIE INNOM MODELKĘ, JEBNIJ SIĘ W LEB! Z TAKKM PODIEJSCIEM TO ŻADNA NIE BĘDZIE CIĘ CHCIAŁA PRZEGRYWIE!!1

A tak serio to dzięki za filmik, wspaniałą wiedza w pigułce. Co prawda już wcześniej wiedziałem że włosy mają diametralne znaczenie, dlatego zbieram na leczenie zakolactwa :)
@Blackpill_RAW: Czasem zastawiam sie, czy rzeczywiście nie ma czegoś w waszej teorii o hipergamii. Wstawiłes zdjęcie Zayna Malika, który obiektywnie jest przystojnym facetem, a mi się nie podoba, i wolałabym innego. Dałabym mu kosza mimo, że obiektywnie jest atrakcyjniejszy ode mnie. Ostatnio byłam też na spotkaniu ze znajomymi, mieliśmy zdjęcie grupowe, i porównałam się do mężczyzn z tej grupki, którzy mnie kiedykolwiek podrywali. Cześć z nich OBIEKTYWNIE na zdjęciu wydawało się
@Blackpill_RAW: Z drugiej strony podejrzewam, że mężczyźni mają podobne odczucia, i też przeciętnemu mężczyźnie nie podobałoby się wiele znanych piękności, bo po prostu nie byłyby w jego typie, i szukałby dalej.
@Blackpill_RAW: No właśnie. Choć ja mam tak z 90proc. Chadow, których wstawiacie xD mówię szczerze. Nie podobają mi się. Coś mi zawsze nie pasuje. Mam jakiś swój gust, i nawet ciężko mi go sprecyzowac.
@Krynicka: @Blackpill_RAW: Nie mogłam się zdecydować na zdjęcia. Przystojniacy to Cilliam Murphy (mimo,że był szkalowany tu za "oczy ofiary", dla mnie ma super seksowne oczy), Henry Cavill, młody Depp. Najbardziej chadowy że wszystkich chadow to dla mnie Brad Pitt za młodu. Nawet teraz robi duże wrażenie, mimo, że nie lubię starych. Moj chłopak również bardzo mi się podoba, nawet więcej, niż Ci panowie, ze względu na uczucia.
Nie podoba mi
@Blackpill_RAW: Śmieszy mnie gloryfikacja "Hunter eyes" . Nie zawsze to dobrze wygląda. Wyważone Hunter, jak u np.pitta,są super. Ale przesadzone wyglądają już jak u jakiejś kobiety-kocicy, która się umalowala, albo robi"seksowne"minki Ala kotka na gorącym, blaszanym dachu. We mnie budzi to śmiech, a nie pożądanie, bo mam poczucie, se taki mężczyzna specjalnie tak mruży oczy, by wydawać się bardziej sexy, a przez to, że się stara, wydaje mi się mało pociągający,
@Blackpill_RAW: Oczywiście nie mówię o dbaniu o siebie na zasadzie higieny, dbaniu o cerę/leczeniu trądziku, dbaniu o zęby, schludny ubiór, itp. to oczywiste. Ale odrzuca mnie, jak facet mizdrzy się jak baba, robi seksowne, kocie minki (Ala Hunter eyes), mruży i tak wąskie oczy jak jakaś kocica, pozuje nienaturalnie do zdjęć,itp. dla mnie to odrzucające. On się za mocno stara, i to ujmuje mu męskości. Dlatego nie podobają mi się modele.
@Blackpill_RAW: Zaraz pokaże Ci zdjęcie Polaka, który najbardziej mi się podoba ze znanych ludzi. Uważam go za bardzo pociągającego, zawadiackiego, uroczego, itp. wiem, że to nie tylko moja opinia, bo jak oglądałam z koleżankami filmy z nim, i padało pytanie, którego aktora z filmu byśmy wybrały, to zawsze wszystkie wybierały jego. Może jako znawca męskiej urody powiesz, co on ma w sobie takiego xD