Wpis z mikrobloga

Jestem w szoku, że pandemia trwa juz od pół roku a są dalej ludzie którzy tego nie wiedzą

@JestemMuminek: Wiedzą, tylko szukają jakiegokolwiek argumentu by jej nie nosić, więc starają się ośmieszyć noszących i samą ideę noszenia.
  • Odpowiedz
@corristox: No wiesz, ja gdybym nie umiał czytać to też nie umiałbym pisać a jak widzisz piszę. Nie wiem co można jeszcze mieć na myśli pisząc

Skoro więc wtedy byłem zdrowy to teraz mam być chory?
  • Odpowiedz
@corristox: bo te same osoby mają niezły utarg że sprzedaży alko, fajek :) także tak, marne usprawiedliwienie 'alkohol szkodzi zdrowiu', 'palenie zabija', ale dalej heja lecimy ze sprzedażą tego gówna. Trzeba się urodzić wczoraj żeby nie wiedzieć, że władza ma w #!$%@? szarego robaka.
  • Odpowiedz
@kidi1: nie, ludzie bardzo chcą mieć poczucie tego, że nie są częścią szarej masy i posiadają wiedzę tajemną. Dlatego teorie spiskowe i antynaukowe #!$%@? są tak popularne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@corristox: Jeśli pasy chronią w razie wypadku to po co poduszki? Jeśli obie te rzeczy działają to po co hamulce w aucie?

Rozumowanie debila.
  • Odpowiedz
@kidi1 dobra, skoro maseczki mają jakąś skuteczność to pokaż mi na jakiej podstawie tak twierdzisz. Uwierz mi, że nie będę upierał się przy swoim jeśli ich użycie jest udowodnione. Może w końcu zaspokoję swoje wątpliwości, bo jedyne co cały czas słyszę i widzę to takie komentarze i zapewnienia.
  • Odpowiedz
@kidi1: ja chyba nie dorosłem bo uważam, ze noszenie tej maski dłużej niż 15 minut bez jej późniejszej wymiany bądź dezynfekcji ( w sposób sterylny ) jest kompletnie pozbawione jakiegokolwiek sensu.
  • Odpowiedz
@corristox Skąd wiesz, że nie masz wirusa wywołującego anginę, przeziębienie? Objawy też są po kilku dniach. Nie jesteś w stanie jakkolwiek stwierdzić, czy jesteś w 100% zdrowy.

I po to jest maseczka - ma chronić innych przed naszymi zarazkami.
  • Odpowiedz