Wpis z mikrobloga

- Nie miej kontuzji przez 13 lat treningów
- Rozjeb kolano
- Ćwicz górę, poprawisz w końcu wyciskanie, nie jest tak źle
- Rozjeb bark WTF
- (,)

Z WS muszę zrezygnować, fajna to była przygoda, nie zapomnę jej nigdy. Świetny system treningowy, chociaż niekoniecznie pod trójbój dla RAW lekkich lifterów, IMO. Raczej nie miał nic wspólnego z kontuzjami, i wyszłoby przy każdym innym. To głównie moja głupota przez ignorowanie zmęczenia i mały "wypadek" przy box squacie.
Mogę robić biceps, triceps, drążek, i generalnie większość ruchów pull, coś z kettli, RDL, łydki i siady do 80kg xD Jak będzie lockdown to nie potrzebuje dużo sprzętu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #bdmbyq #zalesie
  • 24
@bdm_bq: mi też chruplo coś w barku, #!$%@?, wszystkie ruchy push lekko z małym angażem barku, pull jeszcze idzie robić i nogi. Nogi trenuje z minimalna objętością, żeby nie rosły, plecy i tak mi dobrze idą, klatka słaba w #!$%@? a teraz #!$%@? sobie #!$%@?łem tak l, że będzie wyglądać jak gówno zanim się wyleczę. Na razie Bpc #!$%@? 2,3 x dziennie po 500mcg
@DywanTv:
z kolanem to miałem problem już dłużej, rok temu po ciężkim bloku treningowym nie odpocząłem, pojechałem na tydzień w góry do Gruzji przeciążyłem i wróciłem z kolanem kinomana, tendinopatią i z tym walczyłem ~3 miechy. Trenowałem, wróciłem do ciężarów i już zaczynało boleć ale stwierdziłem, że odpocznie na urlopie XD. I przyszedł dzień max effort lower, siadałem boxy ~230, #!$%@?łem z jednej strony w pin, odbiło mnie na te lewą
@Zelber: Swoją drogą zastanawiam się czy wysyp kontuzji na tagu nie jest jakoś powiązany z chęcią nadgonienia strat po przymusowej przerwie. W ostatnim czasie dało się przeczytać o 4/5 użytkownikach (w tym mnie xD), którym coś dolega.
@bdm_bq: nie wiem, nigdy nie miałem kontuzji, robiłem skos sztanga, coś tam czułem że pobolewa, ale zawsze coś boli i jak zszedłem na dół któreś powtórzenie chrup, odstawiłem jeszcze sztangę i koniec, hantle odpadają, skosy odpadają, tylko poziom i to lekko mogę, no nie wiem czy olać czy robić chociaż 10x10... Bpc z Imperiala mam
@Skogyr:
Z tydzień/dwa bym jednak odpuścił i pracował wokół wzorca.
Miałem zamawiać z anabolix, ale już nie mają dobrych opinii, bayer podobnie. Sprawdzę imperiala i może coś do tego bpc dołożę
@bdm_bq: Imperial jest klasa, ani razu nie puścili lewego hormonu, poza tym imp jako jedyny ma chyba 10mg w butli i kosztuje niekiedy mniej niż 5mg innych labow. Anabolix jest dobry jakościowo, ale ceny mają Januszerskie, więc dla mnie odpada.

Powoli będę wprowadzał lekkie ćwiczenia które będę mógł robić, Floor Fly jeszcze mogę zrobić, podobnie jak Floor press tutaj coś się pobawię więc,