Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy na nowym wykopie #pokazmorde #atencyjnyrozowypasek to nadal instant gorące, ale jeśli tak, to wykorzystam ten boost, bo mam coś ważnego do powiedzenia.
W weekend 2-3 września na Pustyni Błędowskiej odbywa się rakietowy Festiwal Meteora 2023.
Oficjalna strona: https://rakiety.org.pl/festiwal-meteora/

Zawsze jak wrzucam pofestiwalowe zdjęcie z rakietą, to prosicie, żeby następnym razem poinformować wcześniej. Co to za wydarzenie? Festiwal modelarstwa rakietowego organizowany przez Polskie Towarzystwo Rakietowe. Zarezerwowana przestrzeń powietrzna to okazja do wystrzelenia swojej konstrukcji na kilka kilometrów (do 2300 m). Mniej zaawansowani modelarze mogą oczywiście puszczać na mniejsze wysokości, brać udział w konkursach (w tym na najbardziej pechowy start czy najładniejszą rakietę), a także porozmawiać i dostać rady. Przez cały event dzieciaki w namiocie warsztatowym mogą składać swoje własne małe modele z materiałów przygotowanych przez organizatorów i zaraz potem wystrzelić je w powietrze, z czego zawsze mają mega frajdę. Krótko mówiąc - wielkie święto rakieciarstwa.

#rakiety #modelarstwo #katowice #krakow #gliwice #polska
Networks_PowerCat - Nie wiem czy na nowym wykopie #pokazmorde #atencyjnyrozowypasek t...

źródło: PXL_20230719_170758870_exported_3434

Pobierz
  • 209