Wpis z mikrobloga

Jak jesteś niski to szukaj dziewczyny o podobnym wzroście, one nie mają problemu z tym, że facet jest niski.


Pomyślcie jaki bylby jazgot gdyby jakiś facet powiedzial podobnie o kobiecie ważącej wiecej niz X kilogramów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dyskryminacjamezczyzn #manlet #p0lka #wzrost #blackpill #bekazfeministek #prawamezczyzn #redpill #takaprawda #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #kompleksy #przegryw #gorzkiezale #zalesie #redpillhandbook #niebieskiepaski ##!$%@? #depresja #feels
wilhelm99 - > Jak jesteś niski to szukaj dziewczyny o podobnym wzroście, one nie mają...

źródło: comment_1602600024l4IDFwgDImHB2Q31YAmxef.jpg

Pobierz
  • 25
@wilhelm99 Straszne jest to, że zaczynasz w ten sposób rozmowę i nie próbujesz nawet udawać, że nie masz na tym punkcie obsesji. Ja nie będę Ci wciskać kitów, wiem ile masz wzrostu i wiem że delikatnie mówiąc nie jest Ci z tym łatwo na rynku matrymonialnym, zwłaszcza w dobie wszystkich wyhajpowanych wymagań, ale serio... jeśli masz jakiekolwiek szanse u jakiejś ogarniętej dziewczyny, która zaakceptowałaby Twój wygląd, to i tak je tracisz już
@wilhelm99 Straszne jest to, że zaczynasz w ten sposób rozmowę i nie próbujesz nawet udawać, że nie masz na tym punkcie obsesji. Ja nie będę Ci wciskać kitów, wiem ile masz wzrostu i wiem że delikatnie mówiąc nie jest Ci z tym łatwo na rynku matrymonialnym, zwłaszcza w dobie wszystkich wyhajpowanych wymagań, ale serio... jeśli masz jakiekolwiek szanse u jakiejś ogarniętej dziewczyny, która zaakceptowałaby Twój wygląd, to i tak je tracisz już
@ChadimusPrzegrywus Tak zupełnie szczerze, z ręką na sercu: widzisz różnicę między "przejmuję się tym, nie spływa to po mnie" a "o niczym innym nie myślę i nie mówię przez 24/7, i o absolutnie niczym innym nie można ze mną porozmawiać"? Bo z Twojego komentarza wynika, że nie, ale dam Ci jeszcze szansę.
@ChadimusPrzegrywus: Takie osoby tego nigdy nie zrozumieją. Ostatecznie kończy się na podawaniu przykładów niskich celebrytów bądź ocenie że jest się dupą, a nie facetem. A czasami wystarczyłoby po prostu napisać, że tak stary, masz #!$%@?, współczuję ci, ale musisz z tym żyć. Moja terapeutka nawet nie owija w bawełnę i mówi mi wprost, że będzie mi ciężko sobie kogoś znaleźć moim wyglądem i wzrostem. Gorzka prawna jest sto razy lepsza niż