Wpis z mikrobloga

@damix: jak dla mnie to robienie 2 lazienek na tak malym mieszkaniu to glupota. Zwlaszcza na 3 osoby. Wolalbym to miejsce przeznaczyc na wiekszy pokoj albo garderobe. Salon z kuchnia tez by mozna inaczej ustawic, fajnym rozwiazaniem jest dodanie scianki dzialowej np 1m, tak
na srodku albo postawienie baru, zeby oddzielic kuchnie od salonu i o taka scianke lub bar mozna np oprzec kanape, zeby byla skierowana w strone tv. 49m2
@damix: Kupiłem podobne mieszkanie kilka lat temu, tylko zamiast najmniejszego pokoju mam oddzielną kuchnię. Póki będziecie tylko we dwójkę to będzie super. Przy dziecku - z jednej strony, świetnie że macie oddzielny pokój, ale dzieciak będzie w nim trzymał tylko swoje rzeczy i (może) spał, ale i tak jest to duża zaleta, mi tego brakuje. Z minusów - malutki aneks kuchenny i do tego dość ciemny, będzie ciasno w półkach i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damix: rozkład jak na ten metraż bardzo dobry, duża funkcjonalność, imho lepiej mieć więcej mniejszych pokoi niż mniej większych, ale ta ekspozycja na północ... :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@damix: ja uważam że całkiem spoko, ale umeblowałbym pokój dzienny w ten sposób:
Kuchnia wypuszczona w kształt litery U, kanapa bezpośrednio za szafkami, a w miejscu gdzie na wizualizacji jest kanapa dałbym stół z krzesłami. Zostanie Ci na środku obok stołu miejsce do zabaw z dziećmi, kuchnia fajnie oddzielona i więcej miejsca w szafkach (odległość pomiędzy blatami w kuchni nie musi być duża, ja mam podobnej wielkości saloni kuchnia od ściany
Pobierz
źródło: comment_1602578618YhUtmfiDL6NJTgmkOM4HVL.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voyo:

Montuje/serwisuje automatyke do bram wiec 2-3h w aucie dziennie to norma dla mnie i mi to nie przeszkadza


Ale chyba nie pracujesz 8h pracy plus 3h dojazdy, tylko jeżdżenie jest częścią twojej pracy?

Bo jak ktoś pracuje 8h w biurze i do tego 2h w aucie to domek na przedmieściach nie jest taki fajny