Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damix: miruś mam 1 dziecko i 70 metrów. Pokoik dziecka ok 10 metrów , sypialnia ok 13 metrów, łazienka to ok 8 metrów, reszta korytarz i salon z aneksem i jest jakoś super luźno. Kupowałem w Markach tuż przy granicy z Białołęka po ok 5,4 k/m. Polecam się zastanowić nad zakupem tego za dwukrotność mojego
  • Odpowiedz
@damix da rade, ale ja zamiast 1 lazienki zrobilabym garderobe, wtedy nie masz takich duzych szaf w pokojach i jest luzniej. My mamy 54m2 i jest ok jak dla 2+1. Kupowalismy 2 lata temu 8300zl/m2 na Tatgowku przy metrze
  • Odpowiedz
@ksiezyc_w_siatce: Oboje praca w IT. Z pewnych względów jako lokalizację bierzemy pod uwagę jedynie lewą stronę Wisły, gdzie będzie jednocześnie blisko do komunikacji z centrum oraz do trasy S8/A2.
  • Odpowiedz
@damix: Stół, nawet mały będzie wygodniejszy niż wyspa. Zamiast WC #!$%@? sobie garderobę w tym pomieszczeniu #!$%@?ą szafami i zostaw tam pralkę. układ ogolnie spoczko. Trudno się bardziej szczegółowo odnieść bo nie ma wymiarów.

Olej tych co mówią, ze #!$%@? bo od wschodu - mieszkanie od zachodu - MA SA KRA. 40 stopni w lecie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damix: ten pokój 8m2 to jest zbrodnia.
@ostoja: dobrze mówi. Nanieś prawdziwe wymiary i narysuj meble w prawdziwej skali. Czasami meble są pomniejszone o dobre 20%, że niby wszystko wejdzie.
Mam mieszkanie od wschodu i sąsiedzi od zachodu latem non stop zasłonięte okna, bo nie da się żyć.
  • Odpowiedz
@damix: imho spoko układ jak na taki metraż - do pełni szczęścia brakuje tylko okna przy aneksie. Faktem jest też, że po narodzinach dziecka to mieszkanie zacznie być małe, ale nie uważam żeby się tam nie dało żyć
  • Odpowiedz
Nie wiem jak cena w Wawie, ale układ jak najbardziej na props mam 2mkw różnicy ale układu zazdroszczę. W Twojej wersji kiedyś sprzedaż i kupisz większe, a na start będzie idealnie. U mnie jakby przyszło +1 to max kilka lat bo dziecko nie miałoby osobnego pokoju
  • Odpowiedz
Warszawa, Bemowo. Cena ~10k/m2


@damix: cena totalniez dupy zwazywszy na covida, za te 500 tys powinienes dostac tak z 53 mkw by miec wieksze sypialnie. W teorii w bloku w tej kasie to i 56-57 mkw powinieneś wyrwać. z takim rozkładem, że kuchnia będzie oddzielna i 3 pok.
co do rozplanowania, można zrobic jeden myk który nieco uratuje sytuacje. Powiększasz pokój nr 1 o Wanne z łazienki dzięki temu rośnie Ci
  • Odpowiedz