Wpis z mikrobloga

Wyszło na to, że wszystkie czarne scenariusze, które miałem nad głową nie spełniły się; kilka kataklizmów na raz, zostało zażegnanych, głównie dzięki pomocy osób, często pozornie mi obcych, trochę aż się wzruszyłem, że bez żadnego pytania dosłownie pełno osób zrobiło wszystko aby mi pomoc. Myślałem, ze przerwa od wszystkiego będzie dłuższa a tu tyle pozytywnych zaskoczeń i rozwiązań. Nie chce nikogo zanudzać, wiec w wielkim skróćie

- Mój sprzęt z garażu przenosi się do Toruńskiej Strefy Siły. Będę miał zajebiste warunki do treningu, dodatkowy sprzęt m.in reverse hypers, na pewno cieplej zimą i doskonałe warunki do rozwoju siłowego
- Nie ma żadnego problemu z przewozem, zdaniem i otoczką już związaną z garażem
- Członkowie rodziny (chodzi o dziadków, rodziców), z którymi nie mieszkam od lat są w coraz lepszym stanie, rokowania najciężej chorej osoby są pozytywne. Choc uwierzcie, że 1 dnia jak dostałem informacje co z kim i pod czym podłączony, to prawie się osunąłem z krzesła. Najgorsza była bezsilność, w tym #!$%@? ani do nikogo się dostać nawet w rozwoju najgorszego scenariusza, ani jak pomóc
- Z przedszkolem też problem zażegnany, nie będzie zamknięte, wiec nie muszę na dziko szukać opiekunki, ani żona nie musi zwalniać się z roboty
- Ciągle trenowałem, jadłem jak miałem; tak forma wygląda 7,5 tygodnia przed sesją zdjęciową; od poniedziałku odpalam wszelkie środki i ciekawy jestem efektów - na ten moment idzie znakomiecie! Trzymam wysoką wagę a tłuszcz spada, zaryzykuje, ze przechodzę mocną rekompozycje (wynikającą z wejścia na środki)
- Testy maksów za 5 tygodni
- Może na mniejszą skalę, ale mam już trochę czasu, aby popisać na wykopie, odpisać na zaległe wiadomości

Dziękuje również tym, co tutaj i innymi drogami oferowali mi pomoc lub wyrażali zainteresowanie sytuacją; czasem problemy rozwiązują się szybciej niż powstają - choć w pierwszej chwili w trzy dni dostałem takie combo spraw na ryj, że aż mną wstrząsnęło

#pokazforme #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #fullborsukworkout
Pobierz Kasahara - Wyszło na to, że wszystkie czarne scenariusze, które miałem nad głową nie ...
źródło: comment_1602160618TXnfDMNMZ5EvbHUiyeEFAC.jpg
  • 76
@Skogyr: dla osoby predyspozycji jak ja, to różnica jest kosmosem; zdjęcia tego nie oddają i mnie mocno spłaszczają, ale człowiek się aż dotyka i nie wierzy, że jest taki "3D", naturalnie po prostu jest się naleśnikiem na niskim % BF, nie ma nabicia, mięsień nie jest "pękaty"; zobaczymy jak to wyjdzie na koniec. Dodatkowo kalorie o prawie 1000 wyższe, brak problemów ze skupieniem, życiem, snem; które normalnie były, pewnie i to
@Mastah1: zdaje Ci się, naturalnie to ja miałem x3 taki sutek - jak plasterek szynki salami, zmiejszyły się obecnie w stosunku do naturalności) - wystarczy popatrzeć moje stare fotki. Byłem też na USG w wieku 16 lat, później w wieku 28 i było, że nie gino tylko lipo.
@Kasahara: Troche zle to napisalem, ja po hgh mam zaczerwienienia przez 3-4 dni o srednicy 1.5-2cm, a wbijam 3 jednostki. Myslalem, ze ty jak bierzesz 5 to bedzie duzo bardziej widoczne, chyba, ze nie masz takich problemow.
@Kasahara: Trzymam w lodowce po rozrobioniu z sola fizjologiczna 2 dni i jak sie konczy to rozrabiam nowy.
Czytalem, ze to czesty problem z iniekcjami hormonu wzrostu dlatego powinno sie zawsze wbijac w inne miejsce.
Mój sprzęt z garażu przenosi się do Toruńskiej Strefy Siły.


@Kasahara: to jakaś siłownia czy sekcja trójboju? Pytam w kontekście jakichś kolejnych lockdownów, czy wtedy jako partycypujący w sprzęcie dostaniesz klucze?