Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej #mirabelkopomusz jestem w 11 dniu ciąży (zrobiłam krew) tylko że #ciaza / dziecko teraz to dla mnie nie najlepszy moment życiowy,
wiem #!$%@?*am tabletka dzień po musi być następnego dnia :(
zaraz mnie zjecie ale jednak proszę Was o pomoc, radę, podzielenie się doświadczeniem - zostają mi tabletki aborcyjne? co mówić u ginekologa żeby pomógł? na jaki ból się nastawić i jak to może wyglądać, ktoś z Was był w takiej sytuacji? uprzedzam że wyjazd do Czech nie wchodzi w grę,

Partner wie i wesprze mnie cokolwiek się wydarzy, jeny po co to wyznałam, będzie dużo hejtu....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7180f5f49ad326e7b1b95f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej #mirabelkopomusz jestem w 11 dn...

źródło: comment_16012852706BzWB4ZLtlLGzBIdvOK5ru.jpg

Pobierz
  • 260
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: moja rada jest taka - nigdy nie ma dobrego momentu na dziecko, zawsze nam się wydaje że za rok będzie lepiej, bo może już będę mieć mieszkanie, albo wie sytuacja zawodowa unormuje. Jest to jest, dziecko to nie koniec świata
Jestem aktualnie w ciąży i mam to szczęście, że chciałam tego dziecka. Jednak na palcach jednej ręki policzę dni, kiedy czułam się dobrze i nigdy wcześniej nie rozumiałam tak bardzo potrzeby aborcji.

Żadna kobieta nie powinna być zmuszana do przechodzenia przez to wbrew swojej woli.


@Mollina: no, nie mogę się doczekać dnia, kiedy naukowcy w końcu odkryją skąd się biorą dzieci.

Nieźle wam postępowa propaganda wyprała mózgi. Jedyne ciąże "wbrew woli"
@AnonimoweMirkoWyznania: zastanów się nie sto, nie tysiąc, ale milion razy. Nie chcę Cię odwodzić od decyzji, ale to po prostu arycyważna kwestia, której możesz żałować. Jeżeli to "nie jest najlepszy moment", to musisz wziąć pod uwagę, że nigdy może nie być lepszego. Dużo osób z mojego otoczenia, które wcześnie zostały rodzicami, bardzo sobie chwali taki stan rzeczy i - pomimo trudności - doceniają, że w stosunkowo młodym wieku dzieciaki są już
@Mollina: Gdyby babcia miała wąsy to by były dziadkiem. Zostaw dla siebie swoje gdybania.
Nie wiem jak jest w ciąży, czy ciężko czy lekko ale śmiem twierdzić ze skoro rodzi się tak dużo dzieci to kobiety które je rodzą nie są później wrakami człowieka bez szans na życie, a tak przedstawiasz bycie w ciąży i życie po ciąży.
Jednak jak sama napisałaś, jesteś w ciąży i twój organizm jest „mocno wyeksploatowany”
@harpiowata no przecież udowodniła ze nie jest dorosła skoro ani zabezpieczyć sie nie potrafi, ani pigułki dzień po nie ogarnia, a szuka porady na portalu ze smiesznymi obrazkami.
Karą jest zmuszanie kogoś do cierpienia, którego można uniknąć, bo chciał uprawiac seks. Tym jest niechciana ciąża. Cierpieniem fizycznym i psychicznym. To niehumanitarne.


@Mollina: Zabijanie człowieka za to jest humanitarne. Ha tfu na was p0lki puszczalske.
No chyba, że mi powiesz, że płód nie jest człowiekiem, to wtedy nie dość, że puszczalskie to i w dodatku głupie.
A twojemu przyszłemu dziecku współczuję takiej matki.
@Nodd: Ale ja absolutnie nie twierdzę, że nie warto, ale trzeba tego chcieć. Moje dziecko będzie wyczekane i chciane od samego początku. Dziękuję za życzenia zdrowia, młodzian na pewno będzie zdrowy, chociażby dlatego, że codziennie wbijam w siebie w opór drogie zastrzyki, żeby mieć pewność o prawidłowości przepływów płód-łożysko. Ciąża taka piękna. Sam pięknie pokazujesz, dlaczego kobiety mogą nie chcieć rodzić dzieci - traktuje się je jak niespełna rozumu z samego