Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej #mirabelkopomusz jestem w 11 dniu ciąży (zrobiłam krew) tylko że #ciaza / dziecko teraz to dla mnie nie najlepszy moment życiowy,
wiem #!$%@?*am tabletka dzień po musi być następnego dnia :(
zaraz mnie zjecie ale jednak proszę Was o pomoc, radę, podzielenie się doświadczeniem - zostają mi tabletki aborcyjne? co mówić u ginekologa żeby pomógł? na jaki ból się nastawić i jak to może wyglądać, ktoś z Was był w takiej sytuacji? uprzedzam że wyjazd do Czech nie wchodzi w grę,

Partner wie i wesprze mnie cokolwiek się wydarzy, jeny po co to wyznałam, będzie dużo hejtu....

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f7180f5f49ad326e7b1b95f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Hej #mirabelkopomusz jestem w 11 dn...

źródło: comment_16012852706BzWB4ZLtlLGzBIdvOK5ru.jpg

Pobierz
  • 260
Gdyby to facet się tutaj żalił, że uprawiał seks i zawiodła antykoncepcja, a partnerka chce urodzić, mimo, że on nie chce teraz dziecka, to te wszystkie kwoki które się tu zleciały, pisałyby mu żeby wziął odpowiedzialnośc na klatę i że powinien myśleć wcześniej, zanim zdecydował się uprawiać seks. Ha tfu.

Bez równoległej aborcji prawnej dla mężczyzn, nie powinno być nawet MOWY o legalnej aborcji dla kobiet, a kto się z tym nie
@AnonimoweMirkoWyznania: była kiedyś taka fundacja dla kobiet, która za "dobrowolną darowiznę" wysyłała tabletki poronne z Indii, z dokumentami, żeby było legalne i przeszło na kontroli granicznej. Wszystko było legalnie i porządnie zorganizowane. Tabletki działały, przy świeżej ciąży nie powodowały większego bólu ani żadnych komplikacji. Trzeba zamawiać samemu osobiście, uzasadnić decyzję itd. Przesyłka szła od tygodnia do dwóch. Żadne konsekwencje absolutnie nie groziły o ile zorganizujesz wszystko sama bo za pomoc osoby
co mówić u ginekologa żeby pomógł?


@AnonimoweMirkoWyznania: buahahaha. Ginekolog ci nie pomoże bo mu za to grozi więzienie.

Bez równoległej aborcji prawnej dla mężczyzn, nie powinno być nawet MOWY o legalnej aborcji dla kobiet, a kto się z tym nie zgadza, jest po prostu #!$%@? hipokrytą.

@Czu-Czu: uważam, że powinniśmy iśc dalej. Powinno się przeszczepiać zarodki do innych macic aby inne kobieta za pieniądze urodziła facetowi dziecko, które kobieta chce
@AnonimoweMirkoWyznania: pozwól żyć dziecku, przecież nie jest ono Twoim wrogiem :) Masz partnera, który Cię wspiera, więc dlaczego nie przyjąć dziecka? Przyjmij malucha. Może nie planowałaś dziecka, może masz wiele obaw, ale to nie powód żeby pozbawiać kogoś życia. Maluch Cię potrzebuje.