Wpis z mikrobloga

@kamilm119: Samochody są lepsze, ale co raz mniej ludzi na nie stać. Ubrania to rzecz bardzo dyskusyjna, bo dzisiejsza moda to remix lat 80/90 i mody dla powodzian, nic specjalnego, a i przy okazji są też drogie. Nauczyciele dostają więcej kasy, ale nie powiesz mi, że pensja 3500 na rękę po wszystkich możliwych awansach to jest jakieś bogactwo część główna, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie jazdy w tym zawodzie. To jest
@Iskaryota: Nie mam najbardziej aktualnych danych, ale wygląda na to, że w 2000 było 15 525 tys zarejestrowanych pojazdów, w tym ponad 11 tys osobowych, a w 2016 28 601 tys w tym 21 600 tys osobowek. Polaków wcale nie ma więcej, więc więcej osób stać na samochód i to prawie dwukrotnie.

Nie wszyscy podążają za modą, więc się nie odnoszę.

Średnie wynagrodzenie w 2003 - 2201, nauczyciel dyplomowany 1941
Średnie
@Iskaryota: "Samochody są lepsze, ale co raz mniej ludzi na nie stać."

Wg GUS (dane na dzień 30 czerwca 2018 roku) w naszym kraju zarejestrowanych jest obecnie 29 656 238 pojazdów wszelkich typów. Dla porównania, jeszcze dekadę temu było ich 22 024 697.

"Ubrania to rzecz bardzo dyskusyjna, bo dzisiejsza moda to remix lat 80/90 i mody dla powodzian, nic specjalnego, a i przy okazji są też drogie."

Ubrania nigdy nie
@kamilm119: facet pojechał SAM na urlop nad morze. Nic dziwnego że wszytko go wkurzało.
Mieszkał Sam zamknięty w czterech ścianach tylko ze swoimi myślami.
Nie miał wpływu na wychowanie syna bo żona go zostawiła. Czemu? W filmie jest to nie wyjaśnione ale pewnie ze względu na jego #!$%@? charakter
Człowiek to zwierzę stadne. Ten film po latach nie jest śmieszny. Z wiekiem człowiek rozumie ze błędne decyzje z przeszłości rujnują całe
@Jebwleb: Ja w pełni rozumiem, że to dramat, ale to jest film, który jest groteską i trochę inteligenckim protestem przeciwko rzeczywistości wczesnych lat 2000. Pokazuje szereg uwypuklonych patologii, które moim zdaniem są coraz rzadziej obserwowalne za oknem (np. więcej osób sprząta po psach, chociaż i tak wolałbym, żeby sprzątali wszyscy).

W ogóle nie odnoszę się do tej części, która pokazuje złe decyzje Adama. Piszę tylko o Polsce, że nie jest już