Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Pan_Mysz a w sumie current gen miał jakieś problemy po wydaniu? Poza filozofią "tiwi tiwi" i bundlowaniem go z umierającym Kinectem, w przypadku Xboxa nie przypominam sobie. PS4 chyba miał bezproblemowy launch. Wiadomo że reedycje są lepsze, ale już chyba na premierę nie było większych problemów, nic na skalę Red ring of death.
Xbox Series X pod względem chłodzenia wygląda na inżynieryjne cudo. Cały jest zbudowany na planie wentylatora 140mm. Może wyjdą
@PieceOfShit pierwsza wersja PS4 pro była super głośna - podobno wina tkwiła w kiepskiej jakości paście termo i słabym wentylatorze. Kolejne wersje już nie miały tego problemu. Jutro właśnie biorę się za wymianę pasty w jednym z takich odrzutowców
Dlatego trzeba przeczekać, pierwsza generacja ma choroby wieku dziecięcego, coś tam inżynierowie nie dopatrzą, później jak ogląda się pierwszą wersję danej konsoli to przy kolejnych wygląda jak upośledzony brat.


@Pan_Mysz: a jak to było z PS3? tam chyba właśnie pierwsze wersje były najlepsze, potem zaczęto wrzucać tańsze podzespoły itp. Pierwsze wersje PS3 miały nawet sprzętową kompatybilność wsteczną, późniejsze wersje już nie miały oraz zostało to też zablokowane poprzez aktualizacje systemu w
a na ps4 można było tak bezproblemowo piracić gry?


@Kreation: nie, na ps3 przeróbka jest powiedzmy bezproblemowa, ale na ps4 jak ostatni raz patrzyłem, trzeba mieć konsolę z odpowiednio starym fw i nie ma opcji żeby to oszukać. Na dodatek nowsze gry wymagają nowszego fw.
Poprawcie jeśli się mylę.

No i na PS4 prawie wszystkie exy już chodzą po 20-50 zł więc szkoda czasu na zabawe.

W przypadku PS5 znowu może
@chosenon3: Dlatego PS5 DE nie ma racji bytu przez brak napędu. Series S się jeszcze ratuje gamepassem. Byłem przekonany, że dość szybko kupię nową konsolę i dość łatwy będę miał wybór, ale szczerze, poczekam te kilka miesięcy. Zobaczy się jak sytuacja z grami, wypuszczą poprawione rewizje. Głównie to mnie Sony zawiadło, bo nie zrobili na mnie żadnego efektu WOW, który by mnie przekonał, o zakupie na premierę.