Wpis z mikrobloga

#modameska

Serio tak się ubiera dzisiejsza młodzież? XD Boysbend lat 90. Chodziłem tak ubrany na bazar po dyskietki do pegazusa #gimbynieznajo
W komentarzach na tiktoku same komentarze, że bardzo ladnie ubrani chłopcy i wszyscy się tak ubierają XD

Moda, trendy to bardzo ciekawe zjawisko i czy mamy wśród wykopków wykopowego eksperta, który wyjaśni ten fenomen?
ale-fruwa-kosmonauta - #modameska 

Serio tak się ubiera dzisiejsza młodzież? XD Boys...
  • 110
@ale-fruwa-kosmonauta: az zacytuje @powodzenia:

wykop.pl, macie czasem takie poczucie pogardy do dzisiejszej młodzieży za ich uwielbienie rakowych youtuberów, TikToka i innych snapchatów? brawo, właśnie awansowaliście do pozycji wujka andrzeja z waszego dzieciństwa, który gardził waszą zajawką na metina, konta na gronie i the crims, bo on w dzieciństwie to biegał na podwurku zamiast klikać w komputer. wymiana pokoleniowa g00pie h00je. nie jesteście już młodzi i przebojowi, jesteście zrzędliwymi, obciachowymi dziadami,
@ale-fruwa-kosmonauta: mnie z ubóstwem i najtańszymi adikami z bazaru kojarzą się przede wszystkim buty (adidasy, lub dziś sneakersy), bardzo modne od kilku lat, takie duże adidasy z siatkami. Niesamowite jakie koło zostało zatoczone. Dla mnie takie buty kojarzą się z zakupem najtańszych na targu adików dla starego, żeby mógł chodzić po górach xD.

Już się mocno przyzwyczaiłem do widoku tych butów, aczkolwiek sam nigdy bym ich nie kupił. Tym bardziej że