Wpis z mikrobloga

#modameska

Serio tak się ubiera dzisiejsza młodzież? XD Boysbend lat 90. Chodziłem tak ubrany na bazar po dyskietki do pegazusa #gimbynieznajo
W komentarzach na tiktoku same komentarze, że bardzo ladnie ubrani chłopcy i wszyscy się tak ubierają XD

Moda, trendy to bardzo ciekawe zjawisko i czy mamy wśród wykopków wykopowego eksperta, który wyjaśni ten fenomen?
ale-fruwa-kosmonauta - #modameska 

Serio tak się ubiera dzisiejsza młodzież? XD Boys...
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ale-fruwa-kosmonauta Najśmiejsze jest to, że ubrania z bazarków lat 90 uznawane wtedy za "biedę", teraz są sprzedawane w sklepach za sporo cebulionów i młodzi w tym chodzą.
Jak widzę taj ubranych ludzi, to odrazu myślę "oj jaki biedny, nie stać go na lepsze ubrania".

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ale-fruwa-kosmonauta: no a jak maja niby wyglądać? Czemu zwracasz akurat uwage na nich? Mnie bardziej mnie ciekawi, dlaczego dla większości mężczyzn koszulka z randomowym nadrukiem+losowe jeansy to szczyt finezji w zakresie mody
  • Odpowiedz
Tutaj bardziej chodzi o to, że ubrania w latach 90 kupowało się na jakiś bazarach, albo dostawało się po starszym rodzeństwie, bo nikogo nie było stać na nic konkretnego. Tutaj dzieciaki kopiują ten styl, ale ubierając się w drogie ubrania z Zary itp. Chcą wyglądać i powielać zachowania dzieciaków z tamtych lat, a są tak naprawdę rozpuszczonymi bachorami wydającymi hajs rodziców. Stąd ta cała groteska ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Nie, tylko wszystkim, którzy pamiętają lata 90 te ciuchy kojarzą się z biedą i ubóstwem, bo tak kiedyś było, i dlatego patrzę na dzieciaki tak ubrane z uśmieszkiem politowania XD


@ale-fruwa-kosmonauta: Ale oni tych czasów nie znają, bo wtedy jeszcze nie żyli, dla nich to jest nowa moda.

Zresztą - sama mam kilka ciuchów w tym stylu i lubię w nich chodzić, bo kojarzą mi się z dzieciństwem :D
  • Odpowiedz