Wpis z mikrobloga

#modameska

Serio tak się ubiera dzisiejsza młodzież? XD Boysbend lat 90. Chodziłem tak ubrany na bazar po dyskietki do pegazusa #gimbynieznajo
W komentarzach na tiktoku same komentarze, że bardzo ladnie ubrani chłopcy i wszyscy się tak ubierają XD

Moda, trendy to bardzo ciekawe zjawisko i czy mamy wśród wykopków wykopowego eksperta, który wyjaśni ten fenomen?
ale-fruwa-kosmonauta - #modameska 

Serio tak się ubiera dzisiejsza młodzież? XD Boys...
  • 110
Napisałem, cos krytycznego i obrazliwego?


@ale-fruwa-kosmonauta: Zasadniczo już w pierwszym wpisie odnosisz się krytycznie do zaprezentowanych na filmie strojów. No po prostu sobie z nich kpisz.

Oczywiście możesz się próbować bronić, że przecież "serio ktoś się tak ubiera XD" to nie krytyka, i może nawet mógłbyś próbować się tak bronić, gdyby nie to co napisałeś dosłownie chwilę później.

i dlatego patrzę na dzieciaki tak ubrane z uśmieszkiem politowania XD


I wszystko
ZygmnuntIgthorn - > Napisałem, cos krytycznego i obrazliwego?

@ale-fruwa-kosmonaut...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ale-fruwa-kosmonauta: Nie zrozumiesz młodzieży tak jak twoi rodzice nie rozumieli twojego pokolenia. Po prostu trzeba to olać, niech się wyróżniają na swój sposób, niech używają tych śmiesznych aplikacji, kiedyś wydorośleją jak wszyscy i będą się z tych filmów śmiać, albo będą je kasować.
@ZygmnuntIgthorn Może tak to zabrzmialo, ale moje intencje nie były negatywne i nie miały na celu skrytykowania tego w co się ubierają i zabronienia im tego, bo na każde pokolenie przypadają inne trendy, ale dla mnie jest to groteskowe po prostu i nie mogę się powstrzymać od skomentowania właśnie w ten sposób xD Takie ciuszki dostawało się w spadku po starszym rodzeństwie, a dzisiaj kosztują krocie i to jest zabawne xD

@
a dzisiaj kosztują krocie i to jest zabawne xD


@ale-fruwa-kosmonauta: Fakt, tego typu zmiany w modzie bywają zabawne. Natomiast uśmiech politowania, o którym wyżej pisałeś, ma swoje znaczenie.

politowanie «współczucie, litość, często z odcieniem lekceważenia lub pobłażliwości»

https://sjp.pwn.pl/szukaj/politowanie.html

I jeżeli to co opisałeś wywołuje to u Ciebie uśmiech, to ok, ale uśmiech politowania jest już określeniem o zabarwieniu pejoratywnym.