Wpis z mikrobloga

#modameska

Serio tak się ubiera dzisiejsza młodzież? XD Boysbend lat 90. Chodziłem tak ubrany na bazar po dyskietki do pegazusa #gimbynieznajo
W komentarzach na tiktoku same komentarze, że bardzo ladnie ubrani chłopcy i wszyscy się tak ubierają XD

Moda, trendy to bardzo ciekawe zjawisko i czy mamy wśród wykopków wykopowego eksperta, który wyjaśni ten fenomen?
ale-fruwa-kosmonauta - #modameska 

Serio tak się ubiera dzisiejsza młodzież? XD Boys...
  • 110
  • Odpowiedz
@ale-fruwa-kosmonauta: nohomo, ale spoko to wygląda. Lepiej niż te obcisłe spodnie lub te przykrótkie z gumką na kostkach. Bez obrazy dla lubiących ten styl oczywiście ale zabawnie to wyglądało jak facet o wzroście i szerokości PRLowskiej szafy dwudrzwiowej idzie w takich obcisłych spodniach i takiej obcisłej bluzie. Pewnie gdyby chciał się podrapać po plecach to by taka bluza strzeliła w czterech miejscach

Czekam na modę z dwudziestolecia międzywojennego.
  • Odpowiedz
Aaa tam mi nie przeszkadzają takie stylówki.

Sam bym tego nie założył, ale póki nie śmierdzi od nich jak od punków/metalów/gothów to nie mam problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saykoza84: no pięknie! Jak widzisz ich wszystkich łączy bunt. I jeszcze to, że należą do jednej części społeczeństwa. Jest też i druga, bez owijania w bawełnę powiem że bardziej elitarna, gdzie po prostu nie przystoi takich rzeczy robić, a jednak młodzi to młodzi i chcą pokazać że nie pasują do panujących zasad. I dla Ciebie to może wydać się śmieszne bo iks de, bogate dzieci prawników się buntują i jak to
  • Odpowiedz
Nigdy XDD oni nigdy tego nie zrozumieją


@ogorkikiszone: Ano tak, lepiej narzekać jakie to Polki niedobre bo nie patrzą na obdartego chłopaka który na wyjście woli założyć stare łaszki które miał na spacerze miesiąc temu niż normalne ubranie bo szkoda. Nie chodzi o kasę tylko o podejście...
  • Odpowiedz
@newskamil11: no dobrze może przesadziłam z tą większością, ale dwaj koledzy to nie sa, wystarczy zobaczyc na grupach na fcebooku typu lumpawka albo inne ile tam jest osob, chodzenie do lumpow jest teraz bardzo popularne i promowane tez na tiktoku, ludzie zarabiają szukając fajnych ubrań po lumpach i odsprzedając je
  • Odpowiedz
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza przeciwko czemu ten bunt? Dostaje nowego samsunga zamiast ostatniego ajfona? Oni sobie wyobrazaja ze sa jakims amerykanskim high school? Odziez pewnie ze kojarze, kojarzysz wiec pewnie marki fred perry, ben sherman, baracuta, koszule stylu down button, koszulki polo fred perry itd nosili w latach 60-70 uwaga o zgrozo brytyjscy skinheadzi oraz modsi. Najwidoczniej jestem juz na tyle stary ze dla mnie oni wygladaja z cala ta postawa przynajmniej komicznie, lub jak
  • Odpowiedz