Wpis z mikrobloga

Początek 2019 roku. Audi projektuje wersję S i RS dla A7. Gdzieś na spotkaniu w Fabryce:

- Hans co to #!$%@? jest?
- Projekt Audi S7 szefe!
- W dieslu?
- No a czemu by nie?
- Nie wstyd Ci? Audi S w dieslu?
- Herr Szefie, dużo momentu, automatyczna skrzynia, quattro. Będzie dobrze! Będzie frajda! Będzie hajs!
- Zobaczymy Hans, zobaczymy...

Pół roku później, prezentacja Audi S7 w fabryce. Szef chodzi wokół prototypu, patrzy, dotyka, zerka przez szybkę, jak by nie mógł wejść do środka. W końcu wsiada, bada siedzenia, widoczność. Hans podaje dane techniczne - "3.0 TDI, 349 KM, tylko 179g CO2/km, 5s do setki..." Szef wysiada, dalej chodzi i myśli, pod nosem mrucząć cicho.... "No nieźle Hans, no nieźle". Wtem schyla się i zauważa rury wydechowe, które są ... sztuczne... Podnosi się, mruży oczy złowrogo i krzyczy:

"HANS! CO TO #!$%@? MA BYĆ?!!!"

Ciąg dalszy tej historii nie jest znany, aczkolwiek Hans musiał mieć jakieś argumenty by przekonać szefa do zastosowania tak beznadziejnego rozwiązania. Zamiast ukryć wydech całkowicie, czego nikt by nie zauważył, bo pełno na drogach zderzaków bez końcówek wydechu, to zrobili jakąś gówno błyskotkę, która nie oznacza nic.

#samochody #motoryzacja #truestory
Pobierz ChickenDriver - Początek 2019 roku. Audi projektuje wersję S i RS dla A7. Gdzieś na s...
źródło: comment_1600349373SR2scd0SUxak9CRBjMfi2z.jpg
  • 59
@ChickenDriver: normalnie powiedziałbym, że w mocniejszych wersjach pewnie tam jest normalnie wydech, a tylko w najsłabszych golasach zaślepka (tak było kiedyś np. w Civicu chyba), no ale jak to jest S, to nie mam wyjaśnienia xD
Kurde, czy ktoś to potrafi racjonalnie wytłumaczyć? Ile kosztowałoby przemodelowanie tego, żeby rury były pociągnięte do tego miejsca w zderzaku? Kilkaset złotych na egzemplarz? Dlaczego tak?! (_ )
Pobierz Drogomir - @ChickenDriver: normalnie powiedziałbym, że w mocniejszych wersjach pewnie...
źródło: comment_16003676629O0Regry0dA0WlYyE0pdsc.jpg
@ChickenDriver: te cale atrapy to jest takie dziadostwo ze szok xD razem z tymi glosniczkami udajacymi dzwiek silnika, najebywaniem wszedzie gowno tabletow i inne bzdury xD

Oczywiscie zaraz przyjda zjeby pt „ok boomer” ze niby twierdze ze KIEDYS TO BYLO
Ale taka prawda, akurat kiedys bylo. W starej X5 mam normalnie oryginalne 4 wydechy przy V8 i silnik mruczy pieknie, w glupiej e38 nawet w 2.8 byly podwojne wydechy schowane pod
@Messix ludzie dają sobie wciskać kit i tyle. I to nie tyczy się jedynie motoryzacji, ale ogólnie. Mam nowego civica z podwójnym wydechem na środku. Pewien miłośnik vaga zapytał mnie z pewnością w głosie "to atrapa, tak?".... ( ͡º ͜ʖ͡º)