Wpis z mikrobloga

Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidzki w niecałe 15 dni! Żeby dostać odznakę wystarczy 21. Gdybyście nie wiedzieli, szlak prowadzi przez główne granie Beskidów w Polsce od wschodu na zachód. Zaczęłam w Bieszczadach w Wołosatym, a skończyłam w Ustroniu na Śląsku. Jestem cebulakiem więc spałam głównie pod namiotem oprócz kilku dni kiedy lało i bałam się że przemoknę.
Z chęcią posłużę radą, można zadawać pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nawet jak nie zapytacie, to sama będę pisać na Mirko, bo trochę przygód mnie spotkało

500km za mną, ponad 30 km dziennie, 30000 kcal spalone, suma podejść 21 158 metrów, zwierzęta: rzadkie okazy ptaków, tropy żubrów i niedźwiedzi
#gsb #gory #beskidy #pttk #wakacje #przyroda #ama #logikarozowychpaskow #cebuladeals #poradnik #fotografia #bieszczady #glownyszlakbeskidzki #chwalesie i trochę #gorzkiezale bo umierałam na trasie xd #atencyjnyrozowypasek
LudzieMnieWkurzaja - Czołem górskie świry!
Udało mi się przejść Główny Szlak Beskidz...

źródło: comment_1600281397cw2tN9eKcs5xjhEDB5mqYT.jpg

Pobierz
  • 277
@Nitro_Express: z wagą jest ciężko tak idealnie bo chlalam wodę w ciągu dnia i zjadałam obiad i. Śniadanie. Zazwyczaj 11-13kg. Szłam z niebieskim, on z kolei niósł ten namiot, dlatego ja właśnie kuchenne rzeczy xD
Śpiwór, karimata, jeden sweter, codziennie nowe jedzenie, trzy bluzki trekkingowe, dwie pary spodenek, jedna czysta "odswietna" bluzka, trzy pary skarpet i majtek, stanik sportowy i zwykły, mydło do prania, kosmetyczka i apteczka, bukłak na wodę (2l)
@detsykebarn: w Bieszczadach przy rzece w miejscowościach przy nieużytkach rolnych, w Beskidzie niskim na polanach, w Beskidzie Żywieckim przy schronisku i na dziko na zboczu trochę nielegalu ale noc nas złapała, w śląskim w opuszczonej wiatce pasterskiej, i jakieś 50 metrów w lesie od wyciągu narciarskiego xd Sądecki i gorce to właśnie ulewne dni więc raz pod namiotem a raz w agroturystyce, jeśli się wybierasz gdzieś na gsb służę radą w
LudzieMnieWkurzaja - @detsykebarn: w Bieszczadach przy rzece w miejscowościach przy n...

źródło: comment_1600285192vpaRiIaWfZJQgD9XLmTzPM.jpg

Pobierz
Szlak prowadzi przez poszczególne pasma Beskidów, ale żeby wejść na kolejny "rodzaj" Beskidów trzeba zejść do doliny i znowu wejść do góry i to właśnie w dolinach były wsie z jakimś małymi sklepikami. Tam kupowałam chleb, serek topiony na kanapki jakieś warzywa i owoce, pasztet i do tego składniki na obiad :makaron, kasza kuskus, kiełbasa podsuszana, puszki kukurydzy i fasoli i jakiś sos w postaci przecieru pomidorowego. Oczywiście na szlaku człowiek pali