Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tomy86: nawet nie wiesz jak bardzo brakuje mi pól wiejskich, braku szumu pojazdów, który wieczorami jest aż nadto obecny. Wiem, że masz to codzienne, aż do znudzenia - wiem, bo sam mieszkałem na wsi i z niej dojeżdżałem do pracy. Ale przeciwieństwem wsi i pól jest miastu i budynki. Młodość tak właśnie spędziłem - w centrum miasta przy głównym deptaku, gdzie jedyną zielenią była korona lipy za budynkiem bloku i drzewko
@Toomoo: Uciekał miedzy kołami pod ciągnikiem. Jak zatrzymałem ciągnik ten jeszcze sam zaczął tam się wciskać.

Był wystarczająco duży by sobie poradzić bez matki wiec to lotto czym będzie pachnieć jego futerko ;)
@tomy86: Ale bym pojeździł takim traktorkiem. Za gowniarza wujek miał 60tke. Ledwo do pedalow sięgałem ale i tak frajda była przejechać sie po placu.
Najlepiej wspominam rozrzucanie gnoju xD gospodarstwo małe, nie było zautomatyzowane wiec trzeba było widłami samemu rozrzucać po polu. Eh, to były czasy.
Na czas wykopków cala rodzina się schodziła i po wszystkim ognicho i biesiadowanie. Eh. Kiedys to było