Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną podwójną porcję kompotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj mam #urodziny 30... ale jeszcze w miarę się trzymam, chodzić mogę. No i z tej okazji nowy zakup. Zważywszy na fakt, że wcześniej jeździłem corsą c to na ten moment jestem z zakupu zadowolony xD
#ford #fordfocus #chwalesie #pokazauto #motoryzacja
TomdeX - Mirki, pijcie ze mną podwójną porcję kompotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj mam #urodzi...

źródło: comment_1599978196qAmD8zo9o2c2fcDtmgVVZW.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tomsz1989: weź tak w skrócie opisz czemu gorzej nie mógł kupić?

@TomdeX: wymień sobie olej po 1500km to naprawdę dużo daje jak chcesz autem jeździć długo. Jaki tam jest teraz interwał wymiany oleju?
  • Odpowiedz
  • 15
@TomdeX: nadal wymiana filtra kabinowego wymaga odwiedzin w warsztacie i mechanika akrobaty, bo trzeba zdemontować pedał gazu a potem odwalać wygibasy, żeby wyjść stary i włożyć nowy, żeby na koniec odwalać mistrza dżedaj i na ślepo ten pedał przykręcać, wykręcając tłów, jak cyrkowy człowiek guma?
Za jaja bym powiesił autora tego debilnego rozwiązania....
  • Odpowiedz
@TomdeX: przyjmij wyrazy współczucia. Z drugiej strony fajnie, jak masz mało znajomych to nowy Focus da Ci możliwość poznania kolejnych - w serwisie. Ładne auto i fajnie jeździ w zakrętach, ale generalnie to maderfakin dżołk.


@lerrai: do usług.
  • Odpowiedz
@TomdeX: o foczka mk4 - niestety mam mk3 (w sumie stety) - dobre auta i podoba mi się to że gimbaza ich nie kupuje a to oznacza że na rynku jest dużo dobrych i fajnych egzemplarzy (pisze tu o RS/ST) ja niestety mam flotówkę, ale od nowości, bardzo sobie chwalę. W flocie mam 5 Foczek, wszystkie są tip top.
  • Odpowiedz
@TomdeX bardzo fajny, ja w tej cenie wyrwałem rok temu passata b8 kombi z przyzwoitym wyposażeniem.
Jak bym był singlem to bym sobie takiego fordziaka sprawił ale do takiego wózka i worka misiów to nie zmieścisz ;)
  • Odpowiedz