Wpis z mikrobloga

@fbkq: myślałem że to nęcenie przez ludzi z mlm to jakieś inteligentniejsze jest i przez to się ludzie łapią ale jak ktoś po przeczytaniu takiej wiadomości zdecyduje się w to zainwestować to jest głupszy niż Ci wszyscy goście co ich łapie ecpu xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 350
@gymw8nhnzd nie mam psychy do tego, napisałem jej zgodnie z prawdą że zostaje p-----------a na psy w związku z art 286 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gymw8nhnzd

wiarygodna kwota aby zmoczyć nasze stopy" ???????


Just to dip a toe in the water. Wszystko to kalka z angielskiego, muszą wszystko przepuszczać przez translator, co dostają z iGenius
  • Odpowiedz
@fbkq: Śledzę ten tag od czasu do czasu, ale to co tu się o--------a to jest dramat, nie myślałem że ci ludzie są aż tak tępi. Przecież czytając ten bełkot po pierwszym zdaniu widać że to jakiś copy-paste z translatora, trzeba mieć mniej niż ćwierć mózgu żeby się na takie coś nabrać. Próby wpakowania w to g---o kogoś kto pisze o chorobie w rodzinie już nawet nie skomentuje, bo zaczynam
  • Odpowiedz
  • 26
@fbkq Niech ona już lepiej weźmie się za k-------e na onlyfans, czy gdzie tam się pokazuję dupę za pieniądze, bo nawet oszukiwanie ludzi kiepsko jej wychodzi...
  • Odpowiedz