Wpis z mikrobloga

via Android
  • 6
@darth_tazar Tylko manual, śpieszyłem się z zakupem, bo wycofują manuala z tym silnikiem.

Piękny, gratulacje! Sam myśle o fiescie w pakiecie st line w niedalekiej przyszłości. Jak sprawują się te silniki ecoboost? Pare lat temu czytałem negatywne opinie co do ich awaryjności, ale przez te lata trochę mogło się zmienić


1.5 trzycylindry jest nową konstrukcją, ciężko powiedzieć coś o awaryjności, 1.0 są takie sobie.

@Tomsz1989: weź tak w skrócie opisz czemu
@TomdeX: mam podobny budżet na nowe auto tylko chce kombi. Skłaniam się bardziej ku corolli 2.0 hybryda. Rozwiązałeś jakieś inne? Czemu focos akurat? Ile wychodził cennikowo - bez zniżki?
@TomdeX: St line nie podoba mi sie w srodku. Ten pseudo carbon i twarde plastiki. Znowu vignale wyglada w srodku fajnie ale na zewnatrz gorzej od stline. Poza tym tylko 3 cylindry. Ten silnik caly czas buczy. Denerwuje mnie to.
@TomdeX: bardzo fajny wybór. Jeśli dobrze kojarzę masz już nowe kluczyki więc nie musisz się martwić o relay attack, Bo kluczyk po minucie bez ruchu się dezaktywuje. Mam Kuge 2019 z keyless I muszę trzymać klucze w klatce Faradaya w domu okolicy grasują goście że sprzętem do kradzieży takich aut. Z tego co się orientuję najlepiej nie otwierać z przycisków żeby nikt kodów nie zczytal.
@vostok nie wiem skąd ten mit że trzeba się gimnastykować, fakt pedał gazu trzeba odkręcić ale sama wymiana filtra nie jest jakaś skomplikowana a przed wymiana się naczytałem na forach pełno narzekań, to chyba tylko jakieś grube Janusze co nie mogą się normalnie nachylić piszą xd