Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu zaczęłam wynajem mieszkania. Jakoś z tydzień temu wywiesiłam na swoim balkonie flagę LGBTQ+. Wczoraj wychodząc z bloku miałam nieprzyjemną wymianę zdań z panią, która stwierdziła, że długo tu nie pomieszkamy z taką flagą i jeśli mamy trochę godności to ją zdejmiemy. Gdy wróciłam po kilku minutach do mieszkania miałam oplute drzwi wejściowe. Czy mogę coś z tym zrobić? Jakaś skarga do spółdzielni, gdy nie wiem nawet pod którym numerem ta kobieta mieszka?
#lgbt #kiciochpyta
  • 547
ale miejcie świadomość konsekwencji. Za niektóre rzeczy nawet prawnych.


@Zenoslaw7: Jakich konsekwencji? #!$%@? od osiedlowego sebka? To sebka w takim razi utemperować a nie niewinnych ludzi. Wychodzi z ciebie mentalność post prlowska, konformizm przyzwalający się szerzyć patologii dla świętego spokoju. Później zdziwienie dlaczego w Polsce nie jest jak na zachodzi tylko mentalność jak na wschodzie. Jeszcze wytłumacz o co ci chodzi z konsekwencjami prawnymi w kontekście tego wpisu? To chyba właśnie
@charmingman Cóż, mógłbym przytoczyć wypowiedź jednego z użytkowników, że flaga na pomniku niczego nie niszczy i nie jest wandalizmem i że trochę śliny też nie jest, bo niczego nie niszczy i nie uszkadza i w sumie to zrobiłem ;)
Jedyny dowód to byłoby nagranie na kamerkę albo badanie DNA sprawcy przy czym to troszkę droższa zabawa i w sumie brak jest materiału porównawczego ( ͡º ͜ʖ͡º)
@open-alpha: No oczywiście, że wywiesiła flagę specjalnie, jak miała to zrobić, przez przypadek? Serio uważasz, że ofiara dyskryminacji ma brać na siebie odpowiedzialność? Czy Twoim zdaniem jeśli czyjś ubiór na ulicy mi się nie podoba to mam prawo go zwyzywać? Jeśli zostawię rower pod blokiem to ktoś ma prawo go ukraść? Czy Polacy podczas Powstania Warszawskiego byli słusznie mordowani? Przecież znali konsekwencje i powinni wziąć za nią odpowiedzialność.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@open-alpha: Ale co to znaczy ponosić konsekwencje? Ja się nie dziwię, bo ja wiem, że mieszkamy w dziczy. Ja się wkurzam. Chyba, że chodzi ci o to, że należy się z tym pogodzić? No sory, ale ja mam godność, a nie mentalność niewolnika. Jak chrześcijanin w innym kraju dostanie w morde bo poszedł do kościoła to też mu powiesz, że nie powinien się dziwić jak dziecko? xD

@szybki_zuk: tzn że
@charmingman: Masakra jak czyta się większość komentarzy pod tym wpisem. 13 lat tu siedzę, i z roku na rok coraz gorzej. Ściek pełen nienawistnych debili. Ostatnio tu nawet jeden debil robił zdjęcia okien gdzie były flagi tęczowe i podawał adresy dokładne, żeby inni mogli "coś zrobić". I to też w Warszawie...
@open-alpha: Wywiesiła flagę, żeby okazać solidarność z LGBT. Ma do tego prawo. Tak, powinna być świadoma, że to budzi agresję w tej polskiej dziczy. Ale co z tego? Nie możesz mówić, że jak gdzieś dzikusy chcą czegoś zabraniać to robienie tego to prowokacja i jest sięsobie samemu winnym. To po prostu czysty debilizm. To tak jakby ciebie ktoś pobił za zły ubiór czy wygląd i byś przepraszał, bo sięnie dostosowałeś do
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@open-alpha: No oczywiście, że wywiesiła flagę specjalnie, jak miała to zrobić, przez przypadek? Serio uważasz, że ofiara dyskryminacji ma brać na siebie odpowiedzialność? Czy Twoim zdaniem jeśli czyjś ubiór na ulicy mi się nie podoba to mam prawo go zwyzywać? Jeśli zostawię rower pod blokiem to ktoś ma prawo go ukraść? Czy Polacy podczas Powstania Warszawskiego byli słusznie mordowani? Przecież znali konsekwencje i powinni wziąć za nią odpowiedzialność.

@merdig: jakiej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@charmingman: tak, jeśli wchodzisz między wrony to musisz krakać jak i one.
Jesteś tym samym typem co narzeka na wsi że somsiad gnojowice wylewa, co katolik przyjeżdżając do muzułmańskiego kraju dziwi się że krzyżyk jest passe. Jak chcesz zmieniać ludzi to rób to pokojowo, a nie zaczynając od prowokacji.
Ty jesteś gościem, oni żyją ze sobą kilkanascie lat i może nie chcą jako spółdzielnia żadnych agitacji Politycznych na ich bloku.

Ja