Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu zaczęłam wynajem mieszkania. Jakoś z tydzień temu wywiesiłam na swoim balkonie flagę LGBTQ+. Wczoraj wychodząc z bloku miałam nieprzyjemną wymianę zdań z panią, która stwierdziła, że długo tu nie pomieszkamy z taką flagą i jeśli mamy trochę godności to ją zdejmiemy. Gdy wróciłam po kilku minutach do mieszkania miałam oplute drzwi wejściowe. Czy mogę coś z tym zrobić? Jakaś skarga do spółdzielni, gdy nie wiem nawet pod którym numerem ta kobieta mieszka?
#lgbt #kiciochpyta
  • 547
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
ale miejcie świadomość konsekwencji. Za niektóre rzeczy nawet prawnych.


@Zenoslaw7: Jakich konsekwencji? #!$%@? od osiedlowego sebka? To sebka w takim razi utemperować a nie niewinnych ludzi. Wychodzi z ciebie mentalność post prlowska, konformizm przyzwalający się szerzyć patologii dla świętego spokoju. Później zdziwienie dlaczego w Polsce nie jest jak na zachodzi tylko mentalność jak na wschodzie. Jeszcze wytłumacz o co ci chodzi z konsekwencjami prawnymi w kontekście tego wpisu? To chyba właśnie
@buhubuhu:

jak jedno plemię zawiesi flagę to musi się liczyć z agresją z drugiej strony... Bo obie strony są siebie warte i mam szczerą nadzieję że się pozabijają a ostatniego na placu boju osobiście dobije - nie ważne po której stronie tego śmiesznego konfliktu będzie.


Chyba Cię #!$%@?ło, że obie strony są siebie warte. Jedna wiesza sobie flagę, druga grozi i pluje. Tfu na ciebie za chory prawdopośrodkizm.
Pobierz
źródło: comment_1599829121BRhpCNZwNSnG8IhzQHr4Hs.jpg
@charmingman: Moim zdaniem, to lepiej że mieszkanie masz wynajmowane - nie wiadomo na jakim poziomie są sąsiedzi / ta jedna sąsiadka. Gdybyś je kupiła to bujałabyś się z nimi już dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sytuacja trudna, bo ludzie którzy mają dużo wolnego czasu i pasjonują się uprzykrzaniem życia innym, powód zawsze się jakiś znajdzie - im głupszy tym lepiej.

Niemniej jednak, o ile pierwszy incydent bym
@open-alpha: Atakowanie za poglądy to nie dyskryminacja? Przyszło Ci do głowy, że wieszając taką flagę okazujesz wsparcie dla społeczności LGBT, sprawiasz, że czują się bardziej akceptowani w polskim społeczeństwie. Celem jest wsparcie a nie prowokowanie. A jeśli komuś się to nie podoba to jego sprawa, może mieć takie poglądy ale niech się z nimi nie obnosi po ulicy. To co mówisz o braniu odpowiedzialności to totalne brednie, nikt nigdy nie bierze
@charmingman: Obawiam się ze spółdzielnia prędzej Tobie każe ściągnąć flagę niż zrobić coś z naprzykrzający się sąsiadem. Uznają to jako ingerencje w wygląd bloku, ze jest to nie spójne z pozostałymi mieszkaniami.