Wpis z mikrobloga

@izkYT: u mnie stare pks upadło, ludzie gniotą się do tej pory w busikach. Teraz busiki mają monopol, #!$%@? cenę 6 zł za podróż - najpierw 6 za 20 km, teraz 6 gdziekolwiek jedziesz - czy 10, 20 km to bez różnicy.
  • Odpowiedz
  • 3
@izkYT samo życie, całe liceum autobus miałem o 6.46 , 15 po 7 było się już w szkole, przynajmniej zawsze był czas żeby poodrabiać zadania domowe( ͡º ͜ʖ͡º) tylko #!$%@? z powrotem była, bo rzadko jeździły a potem jeszcze 2 złączyli w jeden
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@izkYT: kurła przez 4 lata miałem busa o 6:20 i byłem 7:55, a do szkoły miałem ok 30km xD
Powrót nie lepszy bo trwał tyle samo, a w busiku 35 osobowym jechało czasami 60 osób
  • Odpowiedz
panie, wcześniej było 3,50 zł jak jeszcze pks jeździł. 13 zł za 22 km to #!$%@? cena, za 30 parę jesteś w stanie przejechać 100 km (czasem więcej nawet) w całym kraju.


@Sojerr: nie ma co porównywać rejsowych autobusów z lokalnymi. Ja z Katowic do Ustrzyk zajechałem chyba za 56 zł, a już z Ustrzyk do pobliskiej wiochy za 6,50. ¯\_(ツ)_/¯ (a jak dałem kierowcy 5,50 wg cennika na stronie to
  • Odpowiedz