Wpis z mikrobloga

u mnie stare pks upadło, ludzie gniotą się do tej pory w busikach. Teraz busiki mają monopol, #!$%@? cenę 6 zł za podróż - najpierw 6 za 20 km, teraz 6 gdziekolwiek jedziesz - czy 10, 20 km to bez różnicy.


@Sojerr: U mnie to samo ale co tam wieśniaki bez samochodu niech zdychają (jak to uwielbiają twierdzić wszelkiej maści darwiniści społeczni).
  • Odpowiedz
@izkYT Tak byczku 6:34 pociąg. Gorsze było czekanie po lekcjach, bo awaria i opóźnienia xd Niezapomniane czasy. Chociaż do mojego liceum rozklekotanym autobusem dojeżdżali ludzie z wiosek oddalonych o 25 kilometrów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@izkYT: gorzej jak jest jeden o 6:40 ale potrafi przyjechać 10 min wcześniej i zabrać z dwie osoby, które przyszły wcześniej
  • Odpowiedz
@Mortimer3: no bo jest, w mieście widzisz samych pozerów i cwaniaków, na wsi nikt nie udaje bo za mało osób i się znają. Praca fizyczna też dobrze działa. No ale pisz dalej komentarze pod publiczkę dużo plusow miastowi dają
  • Odpowiedz
@Instynkt: Ja tak jeździłem przez 2km odcinek na moście bez pobocza (7km całość, do domu połowa z górki :)). Pobocze było, ale to była jedna wielka koleina z błotem. Droga tranzytowa, kilku pieszych tam poległo. Jestem z rocznika 90. Wydaje się, że dziś to by było nie do pomyślenia puszczać dzieciaka na drogę krajową z tornistrem. Obecnie ten kawałek już w większości poprawili.
  • Odpowiedz