Wpis z mikrobloga

Czy jeśli jestem grubasem 114kg to relaksacyjne truchtanie w lesie spowoduje eksplozję w kolanach czy raczej jestem bezpieczny? Normalne ćwiczenia siłowe i hiit mi się znudziły do porzygu i chcę z rana sobie potruchtać na świeżym powietrzu w pobliskim lasku dla odmiany. Jak już wspomniałem ćwiczę, oprócz tego na autobus potrafię biec dobrych 100 metrów bez zmęczenia więc chyba mi nogi wysiądą na dzieńdobry ani w tym lesie nie padnę ze zmęczenia (ʘʘ)
#bieganie #biegajzwykopem #kiciochpyta
  • 28
  • Odpowiedz
Dobre buty


@ambro90: Co kryje sie pod hasłem dobre buty? Jak patrzę w sieci to polecają za kilkaset złotych, a w rzeczywistości parę lat temu biegałem w trampkach i było dobrze xD Jakieś protipy?
  • Odpowiedz
@Smiecharz z takich budżetowych polecam przejść się do Decathlonu. Mają tam własną markę butów do biegania w cenie 150-200. Chodzi głównie o to by jak najmniej obciążać stawy przy tej wadze. Czasem są buty na asfalt, las itp, ale nie wiem czy tak dużo się różnią, nie jestem specem
  • Odpowiedz
@runnerrunner no jakbym ważył 114kg i zaczynał dopiero jakieś okazjonalne bieganie to byłoby to dla mnie na pewno główne kryterium przy wyborze butów. Na promkach można w podobnej lub niewiele wyższej cenie wyrwać lepsze buty niż te z deca, które wcale jakieś fenomenalne nie są
  • Odpowiedz
a promkach można w podobnej lub niewiele wyższej cenie wyrwać lepsze buty niż te z deca, które wcale jakieś fenomenalne nie są


@pernikovy_tatko: Może i są lepsze (co nie znaczy ze decathlon są złe), ale spróbuj je zareklamować, powodzenia....
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Kurde boję się, że mi się rozwalą. Pobliski las w którym chcę biegać to nie jest jakaś częsta atrakcja turystyczna z fajnymi uklepanymi ścieżkami. Tam jest piach w którym się stopy zapadają, wystające konary, gałęzie, kamienie, szyszki, pagórki. Wolałbym te trailowe kupić bo wyglądają na mocniejsze- tym bardziej się przekonuję jak oglądam filmy z testami takich butów. Boję się, że te, które polecasz szybciej ulegną zniszczeniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smiecharz: mirek pierwsza sprawa lepiej wymienić kolana czy buty?
Druga rzecz
Idź do tego lasu i się przejdź i sprawdź jak te ścieżki naorawde wyglądają bo moimi longami biegałem w różnym terenie. Mają coś koło 800 km i jeszcze się trzymają.

A jak chcesz buty do lasu lasu gdzie nie ma miękko to kup xtalon 260 albo tańsza wersja speddcrosy od Salomona. Różowa speddcross 4 sobie kupiła nowe za 250
  • Odpowiedz
Ok. A jak tego co polecasz by nie było to jakie inne brać z decathlonu? Tego xtalon 260 wyszukiwarka sklepowa nie znalazła ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Idź do tego lasu i się przejdź i sprawdź jak te ścieżki naorawde wyglądają


@Sl_w_k_1: Od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smiecharz: z deca ma longi 2 i w nich robię kilometry.
Kupowałem u nich buty w teren ale one od longów różnią się tylko podeszwa i mniejsza amortyzacja.
Xtalon to są buty inov8 kupione w sklepie biegacza. I są zarobiste do lasu ale to już jest wyższy poziom jazdy. I wtedy to jedziesz w teren poza szlakami.

Ja bym kupił longi i znalazł takie trasy żeby móc robić plan który
  • Odpowiedz