Wpis z mikrobloga

Hej,

może niektórzy pamiętają a może nie, troszkę ponad tydzień temu wstawiłam tutaj screeny z rozmowy z pewnym chłopakiem z pracy i spotkało się to z Wasza "dosadną krytyką" baaardzo delikatnie mówiąc.

Chyba potrzebny mi był kubeł zimnej wody, byłam chamska i przyznaje że nie powinno się tak nikogo traktować...
Przepraszam Was, zwłaszcza Panów bo potem przez takie akcje rodzą się tagi typu #p0lka itp.

Oczywiście przeprosiłam też chłopaka którego tak potraktowałam i w ramach rewanżu sama zaprosiłam go na piwo.
Dołączam screena.

#zalesie #pracbaza #korposwiat #logikaniebieskichpaskow #heheszki #przegryw

Pobierz MarCIASTA__ - Hej,

może niektórzy pamiętają a może nie, troszkę ponad tydzień temu...
źródło: comment_159922393002muOaEP7jA02XryQjELGH.jpg
  • 188
@MarCIASTA__: Wiem, że to bait, ale w moich oczach po tej pierwszej konwersacji, którą napisałaś kompletnie bym Cię olał. Potem czytając po jakimś czasie taki tekst, który tu wkleiłaś, uznałbym Cię za niestabilną (żeby nie napisać niezrównoważoną), więc pomijając podstawowy aspekt zachowania godności, na zwykłą ludzką logikę wolę stronić od takich ludzi.
@MarCIASTA__: już miałem cie #!$%@?ć na #!$%@? wołasz, ale dobrze że to zrobiłaś. Ładny gest. Wiadomo, że nie musisz tu jak niektóre przegrywy sugerowały brać go za męża bo ma prawo ci się nie podobać itd ale chociaż dotrzymasz mu towarzystwa na tym piwku to się chłopak ucieszy, fajnie ;3