Wpis z mikrobloga

Hej,

może niektórzy pamiętają a może nie, troszkę ponad tydzień temu wstawiłam tutaj screeny z rozmowy z pewnym chłopakiem z pracy i spotkało się to z Wasza "dosadną krytyką" baaardzo delikatnie mówiąc.

Chyba potrzebny mi był kubeł zimnej wody, byłam chamska i przyznaje że nie powinno się tak nikogo traktować...
Przepraszam Was, zwłaszcza Panów bo potem przez takie akcje rodzą się tagi typu #p0lka itp.

Oczywiście przeprosiłam też chłopaka którego tak potraktowałam i w ramach rewanżu sama zaprosiłam go na piwo.
Dołączam screena.

#zalesie #pracbaza #korposwiat #logikaniebieskichpaskow #heheszki #przegryw

MarCIASTA__ - Hej,

może niektórzy pamiętają a może nie, troszkę ponad tydzień temu...

źródło: comment_159922393002muOaEP7jA02XryQjELGH.jpg

Pobierz
  • 188
  • Odpowiedz
@ejven: no akurat się nie zgodzę - facet ją zaprosił normalnie, ona go potraktowała #!$%@?. Teraz przeprosiła i typ zachował się imo ok, bez jakiegoś incelowskiego i przegrywowego podejścia - widocznie po prostu jest zainteresowany OPką i chce zobaczyć, co i jak.

Nie uważam, że zgodzenie się na piwko to coś złego, nawet jeśli wcześniej laska była arogancka i niefajna. Każdy zasługuje na drugą szansę.
  • Odpowiedz
@MarCIASTA__: Dużo odwagi wymaga taka postawa i jeśli faktycznie to wszystko prawda (uważam, że jest na to jakieś mocne 5% szans ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to wielki szacunek i straszne zaoranie kastratów spod tagu #p0lka, którzy nigdy by nie byli zdolni do czegoś takiego.
  • Odpowiedz
  • 2
Moral z tego niestety taki ze ogromną większość kobiet to tępe dzidy traktujące właśnie w taki sposób facetów. Spójrzcie na to z tej strony... GDYBY NIE KRYTYKA NA WYKOPIE to po prostu laska dalej zachowywałaby się w taki zły sposób i naigrywała z mężczyzn.

Poza ty CO ROBI I FORMACJA O REKLAMIE JAKIEGOŚ PRODUKTU? Robisz wpis o tym że się zreflektowalas za swoje źle zachowanie I jednocześnie coś reklamujesz? W takim razie
  • Odpowiedz
  • 0
@MarCIASTA__ Jeśli się zgodził na spotkanie, to powinno mu się splunąć w ryj. Po tym jak go potraktowałaś powinen ci jebnąć na #!$%@?, a nie jak frajer chodzić na spotkania XD
  • Odpowiedz