Wpis z mikrobloga

@StanislawAniol: Ja raz wchodzę na wakacjach do wujka, swoją drogą nie wygląda dużo inaczej niż gościu z filmiku - pół azjata. Pije z kolegą, pyta czy mi polać a ja mówię dawaj pół kubka. Jak wypiłem to myślałem że żołądek zwrócę, przełyk tydzień jeszcze piekł. Pili spirytus. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Currrywurst Chinczycy w ogole pija tak ze ciezko bylo uwierzyc. Kilka razy ledwo-ledwo dalem rade. A i to nieco "oszukujac" przy tym ze prosilem nieco mniej polewac. Niezle zaskoczenie. Ja tam nie jestem zadnym super zawodnikiem. Wczesniej jednak slyszalem ze azjaci slabo z alko raczej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@markotnymisior: niekoniecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem w chinach dosłownie dni przed pandemią i polski spirytus jest bardzo popularny. "Vodka King" ( ͡ ͜ʖ ͡)


swoją drogą zajebista miejscówka, jeśli ktoś akurat jest w Pekinie. Pełna czilera, choć atmosfera bardziej europejska niż chińska


https://www.google.com/maps/place/Reggae+Bar/@39.9381278,116.3932606,18z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0xd00cfc7d18caa552!8m2!3d39.938936!4d116.392641

@Currrywurst: akurat w Pekinie to gdzie nie pójdę to odnoszę takie wrażenie, że jest bardzo
  • Odpowiedz