Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś zapraszam Was do znaleziska 1 000 zł za przekroczenie prędkości o 11 km/h i kary nawet do 4 milionów złotych czyli mandaty w Szwajcarii


Mam nadzieję, że artykuł będzie dla Was ciekawy bo starałem się aby był praktyczny i przydatny ale również interesujący dla tych, którzy na razie do Szwajcarii się nie wybierają.

Pozdrawiam,
MG78

#podroze #podrozujzwykopem #szwajcaria

_____________________

Wołam osoby z mojej listy podróżniczej. Jeśli chcesz zostać dopisany do listy lub z niej wypisany to zaplusuj odpowiedni komentarz.

#roadtripbus - mój tag podróżniczy do obserwowania
MG78 - Cześć! Dziś zapraszam Was do znaleziska 1 000 zł za przekroczenie prędkości o ...

źródło: comment_1599034268Qe8A3Ps1GZyVDg7kuAOhPe.jpg

Pobierz
  • 56
@MG78: #!$%@? mandaty i pewnie jak tylko bym wjechał do tego pięknego kraju to albo sąd albo utrata pieniędzy życia bo w Polsce to zasada ograniczenie +30 z reguły wchodzi każdego dnia
Ale idzie się pewnie przyzwyczaić, bliskość Niemiec i Włoch gdzie można srać całkowicie na mandaty bo Szwajcarów na to stać i pobawić się mogą szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartez_94: Reprezentujesz typowy problem z polskimi kierowcami - nie wiadomo na jakiej podstawie uważasz, że masz prawo decydować jaka prędkość jest na danej drodze właściwa. Skoro ktoś postawił ograniczenie, to były do tego jakieś podstawy i twoją rolą jest jego przestrzeganie, a nie wymyślanie sobie "ta droga ma dwa pasy, to wg moich standardów obowiązuje tu inne ograniczenie".
często nie chodzi o żaden szpan, droga prosta z chodnikiem, oświetlona i jest jakieś śmieszne ograniczenie 50km/h gdzie w innym województwie taka sama droga ma już 70 (albo gorsza).


@bartez_94: no jak się patrzy tylko na tą drogę to faktycznie, można mieć takie ograniczone myślenie.
Reprezentujesz typowy problem z polskimi kierowcami - nie wiadomo na jakiej podstawie uważasz, że masz prawo decydować jaka prędkość jest na danej drodze właściwa. Skoro ktoś postawił ograniczenie, to były do tego jakieś podstawy i twoją rolą jest jego przestrzeganie, a nie wymyślanie sobie "ta droga ma dwa pasy, to wg moich standardów obowiązuje tu inne ograniczenie


@ms93: stary, ja tu kiedyś dyskutowałem z typkiem, który wprost mi napisał, że z