Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: I jak dziala? Dodam, ze ja na PC zlapalem zawiechce moze po 2 godzinach gry w ekranie rozmowy i zawiesilo sie na amen. Sciagalem drugi raz gre, zaczalem od nowa i nic. Gdy tylo dojdzie do rozmowy po pierwszej walce gra sie zamraza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niski_czlek: na konsoli są problemy bo grę potrafi wywalić do menu, zdarzy się też że jakaś postać utknie w trybie walki i nie da się nic zrobić. Jednak daleko tej grze do granicy grywalności bo sam gram na xboxie i da się grać, trzeba tylko pamiętać o szybkich sejwach.
@GrubyKociol: w jakim sensie zablokowane? W opcjach masz "response delay" czy cos takiego w interfejsie. Czasem sie to buguje i ustawia na jakas liczbe typu "9999999" - zmniejsz to po uruchomieniu gry i powinno pyknać.

Nie wiem jak ta gra byla testowana xD
@GrubyKociol: to jakiegoś pecha miałeś ;c jedynie co mi sie mocniej zbugowało to raz mialem problem z kamera, która po dialogu została w obniżonym trybie i ani wcześniejszy save nie pomagal ani reset xD

ogólnie da sie grac, ale błędów mniejszych jest masa, a najbardziej mnie denerwuje atakowanie przez ściany itp gdzie na najwyższym poziomie trudności to jest katorga bo zanim ogarniesz, która ściana jest dziurawa to minimum 5 razy trzeba
@GrubyKociol: W ogole responsywnosc interfejsu w tej grze to żart (jak najeżdzam myszką na item w eq to czekam zawsze 1-2s az pojawi sie jej opis).

To z dialogami musisz pamietac ustawic po każdym włączeniu gry niestety, bo zawsze na starcie będziesz mial ten bug. Mam nadzieje ze spaczują to szybko.

Grasz na gamepass? Bo slyszalem ze na Steam/GOG nie ma tego problemu.