Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu obserwuje bacznie tak #przegryw i to co tam się wyrabia to przechodzi wszelkie dopuszczalne normy. Zacznijmy od początku. Grupa bliżej nie określonej liczby osobników oczywiście rodzaju męskiego jako grupka wzajemnej adoracji wkręca sobie istnienie jakiegoś magicznego #blackpill
Żeby podbudować własne ego lata po mieście z telefonem i z ukrycia napier### zdjęcia dup kobiet na mieście jak gdyby ich było mało w necie xD #dupeczkizprzypadku . Co trzeba mieć w głowie żeby zniżyć się aż na takie dno to naprawdę nie potrafię sobie tego wyobrazić. Ludzie miejcie chociaż odrobinę godności, chcecie żeby inni Was szanowali a sami jak w przedszkolu cykacie fotki z ukrycia :D Pewnie jakaś część z nich zadowala się jeszcze przy tym, tu chyba psychiatra potrzebny i to od zaraz.

Trochę już żyje na tym świecie i prawie żaden z moich znajomych nie odpowiada rysopisowi tego magicznego #blackpill a większość z nich ma atrakcyjne kobiety w waszym języku #p0lka (zarówno żony jak i dziewczyny). Nie znam nikogo kto znalazł by kobietę na #tinder ale tu to wyznacznik całej populacji kobiet. Może warto wyłonić się z tej waszej nory i zobaczyć, że życie biegnie nie tylko na tinderze a ludzie zazwyczaj poznają się w różnych sytuacjach. Ale nie, nie mam wysuniętej szczęki więc nie będę miał nikogo parodia :D

Za większość tego waszego całego przegrywu jak to nazywacie odpowiadacie głównie sami. Jak chcielibyście zbudować z kimś jakaś relacji, nie mówiąc o rodzinie jak większość z Was nie potrafi zadbać o to żeby wyprać sobie samemu gacie czy umyć się. Jak czytam czas na zmiany "od dziś będę mył się dwa razy dziennie" to nie dziwię się w sumie, że nie wychodzicie do ludzi. Zrzucacie winę za swoje niepowodzenia na jakieś czasy w łonie matki czy niemowlęce ale prawda jest taka, że każdy jest kowalem własnego losu - jak sobie poscielesz, tak się wyśpisz jak mówi przysłowie.
Następni narzekają, że nie mają szans bo mieszkają w Polsce powiatowej. Gorzej jak z babami jaka kobieta będzie chciała taką pi### sami sobie odpowiedzcie. Zamiast siedzieć bezczynnie przed komputerem zróbcie coś dla siebie i wyjdźcie do ludzi! (bez cykania fotek z ukrycia jak desperat - onanista dobrze że jeszcze w krzakach przy tym nie trzepiecie).

Nie, nie mam 195, nie wyglądam jak chad 10/10, byłem słaby z matmy ledwo zdałem w LO ten przedmiot, stałem słabo z angielskim ale dzięki własnej pracy udało mi się skończyć dobrą techniczną uczelnię, znalazłem atrakcyjna żonę, ćwiczyłem angielski i jakoś udało mi się bez znajomości znaleźć atrakcyjna pracę mieszkając w Polsce "powiatowej" osiągając nawet te magiczne 15k i to nie jako informatyk.

Zróbcie porządek z własnym życiem, zacznijcie szanować siebie a inni będą Was szanować.

#przemyslenia #przegryw #p0lka
  • 95
@Caracas: Zostaw ich #!$%@?, mordo, Zaraz Ci wmówią, że jesteś nieszczęśliwy, dziwny, chory i pozbawiony godności xD
Zostaniesz poinformowany, że Twoja żona zapewne przed związkiem z Tobą uprawiała z kimś seks, i jak Ci nie wstyd teraz mieć z nią dzieci xD Ale tak w ogóle to i tak na 100% podczas stosunków fantazjuje o jakimś koniu, lub też psie.
Oni już tak mają, tego nie zmienisz, nawet nie ma co
Nie znam nikogo kto znalazł by kobietę na #tinder ale tu to wyznacznik całej populacji kobiet. Może warto wyłonić się z tej waszej nory i zobaczyć, że życie biegnie nie tylko na tinderze a ludzie zazwyczaj poznają się w różnych sytuacjach.


@Caracas: Jakby było gdzie poznawać to by Tinder nie był potrzebny. Irl to cięzko nawet o koleżanki. Zostaje internet a tu problemy o których piszą przegrywy są niestety bardzo zarysowane.
@Caracas: Ale to trzebaby dupe ruszyć, pójść do psychologa itp. A po co na siłke? Tylko sie spoci a i tak Julka mu nie da xD To jest ich myślenie wynikające z faktu słabego dzieciństwa i braku kontaktów z laskami w wieku 14-18 lat, które każdy normalny chłopak miał. Daj sobie spokój, #!$%@? z nimi.
@pijekubusplay: wiesz, że są tu ludzie którym siłka i inne rzeczy nie pomogły?


@muzyczek: ale co to znaczy nie pomogły? Po takiej siłce z automatu nie staniesz się atrakcyjniejszy (w sensie budzący dużo większe zainteresowanie kobiet) ale da to pewność siebie, uczy systematyczności, dbania o siebie, wyznaczania celów i ich realizowania, zmieniają się nawyki.

Takich rzeczy nie robi się dla kogoś, tylko dla siebie.

Jak się chodzi na siłkę można
niech se tam w kółeczku swoim spędzają czas, i rozmawiają o tym jakie to życie ciężkie i pozbawione sensu, przynajmniej głowę czymś zajmują i nie wychylają się zbytnio przed szereg ze swoimi ideologiami xD


@Hissis: ...do czasu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Cześć normiku. Jako, że sam jestem normikiem (od 5 lat w szczęśliwym związku), pozwól, że wyśmieję Twoje wysrywy.

Może warto wyłonić się z tej waszej nory i zobaczyć, że życie biegnie nie tylko na tinderze a ludzie zazwyczaj poznają się w różnych sytuacjach


Tak, z pewnością NIKT z przegrywów nie chodził do szkoły, na studia, do pracy, a nawet (wow) na imprezy. I jakoś nikt ich tam nie chciał, skoro siedzą na