Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu obserwuje bacznie tak #przegryw i to co tam się wyrabia to przechodzi wszelkie dopuszczalne normy. Zacznijmy od początku. Grupa bliżej nie określonej liczby osobników oczywiście rodzaju męskiego jako grupka wzajemnej adoracji wkręca sobie istnienie jakiegoś magicznego #blackpill
Żeby podbudować własne ego lata po mieście z telefonem i z ukrycia napier### zdjęcia dup kobiet na mieście jak gdyby ich było mało w necie xD #dupeczkizprzypadku . Co trzeba mieć w głowie żeby zniżyć się aż na takie dno to naprawdę nie potrafię sobie tego wyobrazić. Ludzie miejcie chociaż odrobinę godności, chcecie żeby inni Was szanowali a sami jak w przedszkolu cykacie fotki z ukrycia :D Pewnie jakaś część z nich zadowala się jeszcze przy tym, tu chyba psychiatra potrzebny i to od zaraz.

Trochę już żyje na tym świecie i prawie żaden z moich znajomych nie odpowiada rysopisowi tego magicznego #blackpill a większość z nich ma atrakcyjne kobiety w waszym języku #p0lka (zarówno żony jak i dziewczyny). Nie znam nikogo kto znalazł by kobietę na #tinder ale tu to wyznacznik całej populacji kobiet. Może warto wyłonić się z tej waszej nory i zobaczyć, że życie biegnie nie tylko na tinderze a ludzie zazwyczaj poznają się w różnych sytuacjach. Ale nie, nie mam wysuniętej szczęki więc nie będę miał nikogo parodia :D

Za większość tego waszego całego przegrywu jak to nazywacie odpowiadacie głównie sami. Jak chcielibyście zbudować z kimś jakaś relacji, nie mówiąc o rodzinie jak większość z Was nie potrafi zadbać o to żeby wyprać sobie samemu gacie czy umyć się. Jak czytam czas na zmiany "od dziś będę mył się dwa razy dziennie" to nie dziwię się w sumie, że nie wychodzicie do ludzi. Zrzucacie winę za swoje niepowodzenia na jakieś czasy w łonie matki czy niemowlęce ale prawda jest taka, że każdy jest kowalem własnego losu - jak sobie poscielesz, tak się wyśpisz jak mówi przysłowie.
Następni narzekają, że nie mają szans bo mieszkają w Polsce powiatowej. Gorzej jak z babami jaka kobieta będzie chciała taką pi### sami sobie odpowiedzcie. Zamiast siedzieć bezczynnie przed komputerem zróbcie coś dla siebie i wyjdźcie do ludzi! (bez cykania fotek z ukrycia jak desperat - onanista dobrze że jeszcze w krzakach przy tym nie trzepiecie).

Nie, nie mam 195, nie wyglądam jak chad 10/10, byłem słaby z matmy ledwo zdałem w LO ten przedmiot, stałem słabo z angielskim ale dzięki własnej pracy udało mi się skończyć dobrą techniczną uczelnię, znalazłem atrakcyjna żonę, ćwiczyłem angielski i jakoś udało mi się bez znajomości znaleźć atrakcyjna pracę mieszkając w Polsce "powiatowej" osiągając nawet te magiczne 15k i to nie jako informatyk.

Zróbcie porządek z własnym życiem, zacznijcie szanować siebie a inni będą Was szanować.

#przemyslenia #przegryw #p0lka
  • 95
Robisz to wszystko, starasz się, dalej 6 lików na tinder w miesiąc, nie wiesz nic jeśli nie byłeś w skórze przegrywa


@muzyczek: ale chodzi o to, żeby robić to dla siebie. Tinder naprawdę nie jest wyznacznikiem wszystkiego. Jak ktoś naprawdę ma mocne defekty psychiczne albo fizyczne to może być ciężko. Ale dużo rzeczy siedzi w głowie, a sport pomaga również na psychikę.

A z pewnymi rzeczami trzeba się pogodzić niestety. Gdybym
@Caracas dobra ugryzę, chodzę na siłkę, wychodzę do ludzi, jem zdrowo biegam itp, dosłownie żadna z tych rzeczy nie zmieniła faktu że od paru lat chce się #!$%@? i nie widzę żeby życie miało sensu.

Nie znałam na nikogo, ale chcę pokazać że nie zawsze da się, niektórzy ludzie po prostu mają #!$%@? mózgi, oczywiście ja tego nie wygrałem i gdyby tylko bieganie i wychodzenie do ludzi pomogło, to robiłbym to non
@Caracas: To w takim razie jak odniesiesz się do statystyk, że od 2008r z 8% osób nie uprawiających seksu (mężczyźni) w PL do 2020 ten współczynnik wzrósł do 27%? Nagle wszyscy przestali się myć i wychodzić do ludzi? I zamiast to robić to wolą siedzieć na forum i się żalić? Jak odniesiesz się do statystyk hipergamii kobiet gdzie nawet najmniej wartościowe pod względem matrymonialnym kobiety celują o kilka oczek do góry
@Wiejski_Druid: W tym wpisie jest sporo #!$%@?, ale też troche prawdy. Przypisywanie cech rakowych dziewczyn z tindera do ogółu kobiet jest delikatnie mówiąc lekko szkodliwe. Prastara zasada mówi, że jeżeli chcesz miec normalną kobietę, to nie szukaj jej na tinderze i nie szukaj takiej która ma instagrama. To właśnie tam się im #!$%@? w głowach od nadmiaru atencji.
@MirkobIog: Media społecznościowe szkodzą tylko na głowę, a kobietom co na nich przesiadują to już zryły bańkę. Tylko napiszę tak:
- Jak jakiś spierdoks bez umiejętności interpersonalnych i który nigdzie nie wychodzi ma poznać kobietę.
- Jeszcze nie wszyscy chcą właśnie tych kobiet, bo jak na moje to same problemy.
@Nizax: mam nadzieje, że Michał Białek ma pod ścisłą kontrolą projekt rządowy 'przegryw+' i nie dopuści do poluzowania kagańca. Nie wiem, czy Michałowi można ufać, wydaje mi się, że to hochsztapler malwersant i człowiek bez kręgosłupa moralnego, ale taki już widocznie jest ten świat.
@Caracas: nie moge jak normictwo ma ograniczony horyzont. Wy serio nie rozumiecie ze w Bolzce jest grupa pewnie z 10k mężczyzn którzy nie najdą partnerki bo po prostu jej nie ma fizycznie (nadwyżka facetów) i część z tej grupy bóldupi sobie pod tagiem #przegryw i #blackpill. Dużo inceli jest też na jbzd czy karahan. Głupie normictwo mysli: #!$%@? są na własne życzenie
A prawda jest taka że #!$%@? jest zwykle
@Caracas dobrze napisane, ale zaraz zleca sie fachoffffcy od związków którzy kobietę to dotykali padem grając w wiedzmina.

Ps. Poznalem się z moja aktualna narzeczona juz prawie żona na Badoo, także można trafić na normalnych ludzi :)
@Hissis: żadnego projektu rządowego nie ma. Dla takich to tylko wojsko pozostaje. Przywrócą obowiązkowa służbę, dadzą im poczucie wyższości którego pragną. Tylko potem trzeba będzie jakoś ich zutylizować. Akurat nadchodzą piękne czasy na przyszłym bliskim zachodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i trochę ładu przyda się po wschodniej granicy mniej cywilizowanym krajom ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nizax: Ja to bym ich do kołowrotka zamontował, kiedyś miałem chomika, i on sobie biegał w kołowrotku, i ja się wtedy cieszyłem, bo fajnie biegał, i chomik się cieszył, bo coś pożytecznego zrobił. Trzeba Sasinowi podsunąć taki plan na politykę energetyczną, żeby po prostu przegrywów do kołowrotków wsadził, podłączył dynamo, i niech biegają. Przyjemne z pożytecznym trzeba łączyć. Ten plan nie ma słabych punktów.
@Hissis: nie nie rozumiesz miras. Ma lepsze rzeczy. Chodzi o to jakie przegrzanie mózgu ma normik, próbując zrozumieć położenie przegrywa.
Ustawiając go w takim klinie, możnaby powiedzieć że dopóki nie wykituje na takim abstrakcyjnym kołowrotku to masz czyste perpetuum mobile.
Można dobrze zagiąć normików, bo to ludzie mający doświadczenia w innych sferach życia niż przegrywy. Normiki pozują ja niewiadomo kogo, często przewyższając swoje uświadomienie na tematy o których nie mają pojęcia,