Wpis z mikrobloga

  • 122
Od jakiegoś czasu obserwuje bacznie tak #przegryw i to co tam się wyrabia to przechodzi wszelkie dopuszczalne normy. Zacznijmy od początku. Grupa bliżej nie określonej liczby osobników oczywiście rodzaju męskiego jako grupka wzajemnej adoracji wkręca sobie istnienie jakiegoś magicznego #blackpill
Żeby podbudować własne ego lata po mieście z telefonem i z ukrycia napier### zdjęcia dup kobiet na mieście jak gdyby ich było mało w necie xD #dupeczkizprzypadku . Co trzeba mieć w głowie żeby zniżyć się aż na takie dno to naprawdę nie potrafię sobie tego wyobrazić. Ludzie miejcie chociaż odrobinę godności, chcecie żeby inni Was szanowali a sami jak w przedszkolu cykacie fotki z ukrycia :D Pewnie jakaś część z nich zadowala się jeszcze przy tym, tu chyba psychiatra potrzebny i to od zaraz.

Trochę już żyje na tym świecie i prawie żaden z moich znajomych nie odpowiada rysopisowi tego magicznego #blackpill a większość z nich ma atrakcyjne kobiety w waszym języku #p0lka (zarówno żony jak i dziewczyny). Nie znam nikogo kto znalazł by kobietę na #tinder ale tu to wyznacznik całej populacji kobiet. Może warto wyłonić się z tej waszej nory i zobaczyć, że życie biegnie nie tylko na tinderze a ludzie zazwyczaj poznają się w różnych sytuacjach. Ale nie, nie mam wysuniętej szczęki więc nie będę miał nikogo parodia :D

Za większość tego waszego całego przegrywu jak to nazywacie odpowiadacie głównie sami. Jak chcielibyście zbudować z kimś jakaś relacji, nie mówiąc o rodzinie jak większość z Was nie potrafi zadbać o to żeby wyprać sobie samemu gacie czy umyć się. Jak czytam czas na zmiany "od dziś będę mył się dwa razy dziennie" to nie dziwię się w sumie, że nie wychodzicie do ludzi. Zrzucacie winę za swoje niepowodzenia na jakieś czasy w łonie matki czy niemowlęce ale prawda jest taka, że każdy jest kowalem własnego losu - jak sobie poscielesz, tak się wyśpisz jak mówi przysłowie.
Następni narzekają, że nie mają szans bo mieszkają w Polsce powiatowej. Gorzej jak z babami jaka kobieta będzie chciała taką pi### sami sobie odpowiedzcie. Zamiast siedzieć bezczynnie przed komputerem zróbcie coś dla siebie i wyjdźcie do ludzi! (bez cykania fotek z ukrycia jak desperat - onanista dobrze że jeszcze w krzakach przy tym nie trzepiecie).

Nie, nie mam 195, nie wyglądam jak chad 10/10, byłem słaby z matmy ledwo zdałem w LO ten przedmiot, stałem słabo z angielskim ale dzięki własnej pracy udało mi się skończyć dobrą techniczną uczelnię, znalazłem atrakcyjna żonę, ćwiczyłem angielski i jakoś udało mi się bez znajomości znaleźć atrakcyjna pracę mieszkając w Polsce "powiatowej" osiągając nawet te magiczne 15k i to nie jako informatyk.

Zróbcie porządek z własnym życiem, zacznijcie szanować siebie a inni będą Was szanować.

#przemyslenia #przegryw #p0lka
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Caracas: Powiem, tak, aż wlazłem tam aby zobaczyć co się tam o--------a. I jestem w szoku, przejrzałem posty i dramat. To jest czeluść s----------a,wchodzisz na ten tag i widzisz tą beznadzieję sytuacji i s----------e. Ludzie którzy już nawet się nie starają, ludzi którym P---O tak zryło banie, że podniecają się zdjęciem d--y zrobionej z ukrycia, zero nawet samo refleksji aby zmienić stan rzeczy. No jak ktoś siedzi cały czas na
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak jajebe, jak jesteś niski i łysy to już koniec? Wam żeby znaleźć laske 10/10 dziewicę z doktoratem to powiedzie, że mało atrakcyjna i nie w waszym typie.

Przejmowanie się swoim wzrostem i łysiną to nic innego jak bycie życiową piz... A kobiety wyczuwają to na kilometr. Nie niski wzrost, nie zakola. To, że jesteś życiowym nieudacznikiem na własne życzenie.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Nie wiem, dla mnie to p---------e i usprawiedliwianie własnej niezaradności, własnych leków, fobii, i strachu przed zmianami. Nie mam też zamiaru licytować się z kimś na przeżycia/doświadczenia, bo to są kwestie które każdy ma swoje, i dla każdego jego cierpienie jest największe, bo takowe zna, i doświadczył, innego nie zna. To logiczne. Jeżeli sam sobie nakładasz jakiś mentalny kajdan i przypisujesz się do sztucznie wykreowanej grupy ludzi która nie
  • Odpowiedz
@interpenetrate:

Innymi słowy, zesraliby się na fioletowo, i dostali traumy biedaczki, w położeniu przegrywa

Wiele normików miało o wiele gorszej w życiu niż większość przegrywów, change my mind.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@TypowyZakolak jajebe, jak jesteś niski i łysy to już koniec? Wam żeby znaleźć laske 10/10 dziewicę z doktoratem to powiedzie, że mało atrakcyjna i nie w waszym typie. Przejmowanie się swoim wzrostem i łysiną to nic innego jak bycie życiową piz... A kobiety wyczuwają to na kilometr. Nie niski wzrost, nie zakola. To, że jesteś życiowym nieudacznikiem na własne życzenie.


Sam bym tego lepiej nie napisał
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Caracas: Powiem, tak, aż wlazłem tam aby zobaczyć co się tam o--------a. I jestem w szoku, przejrzałem posty i dramat. To jest czeluść s----------a,wchodzisz na ten tag i widzisz tą beznadzieję sytuacji i s----------e. Ludzie którzy już nawet się nie starają, ludzi którym P---O tak zryło banie, że podniecają się zdjęciem d--y zrobionej z ukrycia, zero nawet samo refleksji aby zmienić stan rzeczy. No jak ktoś siedzi cały czas na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wiejski_Druid: W tym wpisie jest sporo p---------a, ale też troche prawdy. Przypisywanie cech rakowych dziewczyn z tindera do ogółu kobiet jest delikatnie mówiąc lekko szkodliwe. Prastara zasada mówi, że jeżeli chcesz miec normalną kobietę, to nie szukaj jej na tinderze i nie szukaj takiej która ma instagrama. To właśnie tam się im p------i w głowach od nadmiaru atencji.


Nie musisz zgadzać się z wszystkim co napisałem. Ale odnośnie tindera i
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Caracas: To w takim razie jak odniesiesz się do statystyk, że od 2008r z 8% osób nie uprawiających seksu (mężczyźni) w PL do 2020 ten współczynnik wzrósł do 27%? Nagle wszyscy przestali się myć i wychodzić do ludzi? I zamiast to robić to wolą siedzieć na forum i się żalić? Jak odniesiesz się do statystyk hipergamii kobiet gdzie nawet najmniej wartościowe pod względem matrymonialnym kobiety celują o kilka oczek do
  • Odpowiedz
Wam żeby znaleźć laske 10/10 dziewicę z doktoratem


@Wyrelworelowany: ale mirku - bo teraz to gadasz jak dziewczynki które mówią że ktoś jest fajnym, przystojnym chłopakiem żeby myśleć o sobie jako tej dobrej osobie która to tak umie pomóc - ale jakby ten chłopak powiedział, fajnie no to umów się ze mną to się obsra na fioletowo i skończy się jej komplementowanie chłopaków.
Jak tak umiałbyś znaleźć to znajdź mi,
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Wam żeby znaleźć laske 10/10 dziewicę z doktoratem @Wyrelworelowany: ale mirku - bo teraz to gadasz jak dziewczynki które mówią że ktoś jest fajnym, przystojnym chłopakiem żeby myśleć o sobie jako tej dobrej osobie która to tak umie pomóc - ale jakby ten chłopak powiedział, fajnie no to umów się ze mną to się obsra na fioletowo i skończy się jej komplementowanie chłopaków. Jak tak umiałbyś znaleźć to znajdź mi,
  • Odpowiedz
@interpenetrate kolego, ale od tego jesteś facetem, żeby że swojego życia zrobić to co chcesz. Jak czytam takie wysrywy to mam wrażenie, że nie gadam z facetami tylko z maminsynkami. Zachwycanie się jakimiś chadami albo facetem z galerii w Krośnie. Przecież to jest, aż przykre. Ja rozumiem, że facet może chcieć mieć jakiś wzór, np. ubierać się czy mieć styl jak jakiś inny facet, ale wszystko ponad to to niedojrzałość po
  • Odpowiedz
Nie wiem, dla mnie to p---------e i usprawiedliwianie własnej niezaradności, własnych leków, fobii, i strachu przed zmianami.


@Hissis: ale czy ty kiedykolwiek w takim stanie byłeś? No bo jakbyś nie doświadczył tego, to tak XD to właśnie to .
jak się człowiek boi, wstydzi, - to jest POPRAWNE biologicznie zachowanie, to to że unika, znajduje wymówki. Bo nie chce bólu.

Nie mam też zamiaru licytować się z kimś na przeżycia/doświadczenia, bo to są kwestie które każdy
interpenetrate - > Nie wiem, dla mnie to p---------e i usprawiedliwianie własnej niez...

źródło: comment_1598353471ItfNKxw6HSnzXc1Mupd5US.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Caracas: "Każdy jest kowalem własnego losu" takie bzdury mógł napisać tylko Oskarek z dobrą mordą, ogarniętymi starymi, który całe życie miał z górki, a najgorsze co go w życiu spotkało to śmierć chomika.
Jedź do Afryki głosić swoje mądrości, może pokonasz problem głodu na świecie.
  • Odpowiedz
Wiele normików miało o wiele gorszej w życiu niż większość przegrywów, change my mind.

@Zelber: Hmmm.

Może to być prawda ale nie musi.

Jak weźmiemy dwie osoby gdzie ich w domu bił ojciec, albo ojca nie było, biła matka alkoholiczka i podcinała skrzydła, byli biedni, mieszkali na wsi i oboje w szkole byli gnojeni - ALE w jednym z nich było coś takiego że lał się o swoje miejsce, wyrywał laski odważnie, uciekł z domu jak mu się nie podobało, a drugi nie bił się o swoje miejsce, zaczął unikać lasek bo się wstydził swojego "wątłego poczucia męstwa", i został w niszczącym go domu, to możemy zauważyć różnicę o
  • Odpowiedz
@Caracas: Co to, jakiś najazd bluepilla na tagi ? Mam ryj normika, wzrost normika i mógłbym mieć normickie życie którego nie chcę, a czemu to później.

Od jakiegoś czasu obserwuje bacznie tak #przegryw i to co tam się wyrabia to przechodzi wszelkie dopuszczalne normy. Zacznijmy od początku. Grupa bliżej nie określonej liczby osobników oczywiście rodzaju męskiego jako grupka wzajemnej adoracji wkręca sobie istnienie jakiegoś magicznego #blackpill


Blackpill to zbiór naukowych faktów, to jak ludzie je interpretują to już inna
  • Odpowiedz
Ale jak dobrze zrozumiałem on ma Ci szukać kobiety (ʘʘ) może frytki do tego


@Caracas: w realnym świecie absolutnie nie, no chyba że ma chęć xd
Chodzi o to że napisał "Jakby wam znaleźć to też byście nie chcieli", i odniosłem się do tego.
Że p------i 3 po 3 jak te dziewczynki które opisałem
Niech znajduje, ja się pisze. Nie obracam się na co dzień wokół
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: cytuj, plis - bo nie wiem do którego posta się odnosisz, temat się zrobił trochę gorący i trudno nadążąć.
OK, no to krotko mówiąc, nie no mylisz się. Po kolei będzie tak:

ale od tego jesteś facetem, żeby że swojego życia zrobić to co chcesz.

No to ja w odpowiedzi na swoje życie i to jak się wytworzyłem to co chcę zrobić to wykonać na sobie zabieg eutanazji. No poważnie już o tym myślę. I tak, no jestem facetem i okazuje się wiesz, że to okazuje się być tym czego chcę. jak sięgam pamięcią to od dziecka chciałem w reakcji na to co się podziało. Tylko zauważyłem że to właśnie taka reakcja tylko, no ale wiele to nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vympayer skoro lubisz to programowanie, masz jakieś podstawy a z tego co piszesz to je posiadasz odśwież swoją wiedzę z tego tematu, w międzyczasie popracuj w jakiejś g---o robocie i postaraj się pójść w tym kierunku. Z czasem napewno uda Ci się i bez tych studiów znaleźć pracę bo to jednak chodliwa branża aktualnie. Na początku pewnie nie będzie kolorowo ale nie od razu Rzym zbudowano jak to mówią ;) a
  • Odpowiedz