Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu obserwuje bacznie tak #przegryw i to co tam się wyrabia to przechodzi wszelkie dopuszczalne normy. Zacznijmy od początku. Grupa bliżej nie określonej liczby osobników oczywiście rodzaju męskiego jako grupka wzajemnej adoracji wkręca sobie istnienie jakiegoś magicznego #blackpill
Żeby podbudować własne ego lata po mieście z telefonem i z ukrycia napier### zdjęcia dup kobiet na mieście jak gdyby ich było mało w necie xD #dupeczkizprzypadku . Co trzeba mieć w głowie żeby zniżyć się aż na takie dno to naprawdę nie potrafię sobie tego wyobrazić. Ludzie miejcie chociaż odrobinę godności, chcecie żeby inni Was szanowali a sami jak w przedszkolu cykacie fotki z ukrycia :D Pewnie jakaś część z nich zadowala się jeszcze przy tym, tu chyba psychiatra potrzebny i to od zaraz.

Trochę już żyje na tym świecie i prawie żaden z moich znajomych nie odpowiada rysopisowi tego magicznego #blackpill a większość z nich ma atrakcyjne kobiety w waszym języku #p0lka (zarówno żony jak i dziewczyny). Nie znam nikogo kto znalazł by kobietę na #tinder ale tu to wyznacznik całej populacji kobiet. Może warto wyłonić się z tej waszej nory i zobaczyć, że życie biegnie nie tylko na tinderze a ludzie zazwyczaj poznają się w różnych sytuacjach. Ale nie, nie mam wysuniętej szczęki więc nie będę miał nikogo parodia :D

Za większość tego waszego całego przegrywu jak to nazywacie odpowiadacie głównie sami. Jak chcielibyście zbudować z kimś jakaś relacji, nie mówiąc o rodzinie jak większość z Was nie potrafi zadbać o to żeby wyprać sobie samemu gacie czy umyć się. Jak czytam czas na zmiany "od dziś będę mył się dwa razy dziennie" to nie dziwię się w sumie, że nie wychodzicie do ludzi. Zrzucacie winę za swoje niepowodzenia na jakieś czasy w łonie matki czy niemowlęce ale prawda jest taka, że każdy jest kowalem własnego losu - jak sobie poscielesz, tak się wyśpisz jak mówi przysłowie.
Następni narzekają, że nie mają szans bo mieszkają w Polsce powiatowej. Gorzej jak z babami jaka kobieta będzie chciała taką pi### sami sobie odpowiedzcie. Zamiast siedzieć bezczynnie przed komputerem zróbcie coś dla siebie i wyjdźcie do ludzi! (bez cykania fotek z ukrycia jak desperat - onanista dobrze że jeszcze w krzakach przy tym nie trzepiecie).

Nie, nie mam 195, nie wyglądam jak chad 10/10, byłem słaby z matmy ledwo zdałem w LO ten przedmiot, stałem słabo z angielskim ale dzięki własnej pracy udało mi się skończyć dobrą techniczną uczelnię, znalazłem atrakcyjna żonę, ćwiczyłem angielski i jakoś udało mi się bez znajomości znaleźć atrakcyjna pracę mieszkając w Polsce "powiatowej" osiągając nawet te magiczne 15k i to nie jako informatyk.

Zróbcie porządek z własnym życiem, zacznijcie szanować siebie a inni będą Was szanować.

#przemyslenia #przegryw #p0lka
  • 95
@TypowyZakolak depresję i zdiagnozowane choroby się leczy, trzeba tylko ruszyć dupę. Depresja w stylu, nie chcę mi się ruszyć dupy do lekarza, to nie choroba (a wiem co piszę, bo miałem z depresją do czynienia). Przegrywy mają dosłownie wytłumaczenie na wszystko, poza jedną rzeczą - co z tym zrobiłeś? Konkretnie. Wtedy się okazuje, że finalnym argumentem jest "nie znasz się".
@Wyrelworelowany: Wiesz, frazes że coś "się leczy" to każdy potrafi rzucić, a wiesz, ile lat i pieniędzy potrafi zająć takie leczenie - i że nie zawsze jest skuteczne, bywają nawroty, etc? Chcesz mi powiedzieć, że chłopak z przysłowiowego podkarpacia wyjdzie z tej CHOROBY (tak, bo to choroba), chodząc do lokalnego psychiatry z NFZ z terminem na 2022? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, jak wcześniej napisałem - więcej
@TypowyZakolak jestem chłopakiem z podkarpacia, który wyniósł się do pierwszego większego miasta. Od nikogo nic nie dostałem poza 500 zł na życie i komplet garnków.

Leczenie depresji czasem dużo kosztuje, najczęściej kosztuje 30 zł miesięcznie. Za leki. Terapie są przeróżne, grupowe i indywidualne. Jest ich sporo, tylko trzeba chcieć.
No i liczysz na to, że niezsocjalizowane #!$%@? pewnego dnia samo z siebie spakuje swój worek, zarzuci na plecy i powie "Dobra, #!$%@? do Pacanowa, trzymaj się mordo"? No ja bym raczej bardziej tutaj kierował się realizmem. Samo z siebie raczej tak się nie stanie.


@Hissis: w 2014 pierwszy raz miałem 6 sesji u terapeuty ostatnia skończyła się ciszą z mojej strony przez 1h i totalnym zblokowaniem, w 2015 był psychiatra
Jest ich sporo, tylko trzeba chcieć.


@Wyrelworelowany: I rozumiem że chęcią chorobę powstrzymujesz też. Bo wystarczy chcieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bez urazy, ale jest to jeden z najgłupszych, najbardziej nieprawdziwych frazesów, jakie bezustannie są powtarzane w internecie. Gorszy jest tylko "towar wart jest tyle, ile ktoś chce zapłacić".

Rozwijając, w kontekście wykopu...

Na przegrywie siedzi mnóstwo osób, które opisują swoje doświadczenia z lekami na depresję, psychiatrami,
Zrzucacie winę za swoje niepowodzenia na jakieś czasy w łonie matki czy niemowlęce ale prawda jest taka, że każdy jest kowalem własnego losu - jak sobie poscielesz, tak się wyśpisz jak mówi przysłowie.


@Caracas: Ogolnie to zgodze sie z kilkoma rzeczami, ale z tą na pewno nie. Wlasnie to, co przezywamy w dziecinstwie ma OGROMNY wplyw na nasze dalsze zycie, a jesli to wysmiewasz, to jestes ignorantem
@Nenciak

@Caracas: Ogolnie to zgodze sie z kilkoma rzeczami, ale z tą na pewno nie. Wlasnie to, co przezywamy w dziecinstwie ma OGROMNY wplyw na nasze dalsze zycie, a jesli to wysmiewasz, to jestes ignorantem


Oczywiście, że ma wpływ jednak napewno nie wczesne dzieciństwo późniejszy okres 2-5 lat jak najbardziej
@Nestorm:
Mam uposledzonego znajomego, praktycznie bezzebnego, ktory rucha czasem jakies piatki, a Wy wyskakujecie, ze nie istnieje seks dla przegrywa xD Istnieje tylko trzeba obnizyc wymagania i wyjsc do ludzi.
@Caracas: Następne założenie które każdy nie znający problemu musi wysunąć: Zamknęliśmy się w swojej bańce informacyjnej przy jednoczesnym braku relacji lub uczyliśmy się ich tylko z internetu a świat w RL nie wygląda tak jak nam się wydaje.

Odpowiedź: Jest sporo ludzi na tagach którzy nigdy nie mieli doświadczeń w randkowaniu ale jest też sporo takich, którzy najpierw doświadczyli negatywnych aspektów które ruchy mężczyzn opisują a dopiero później znaleźli jakieś wsparcie
@Wyrelworelowany: Nawet mi nie gadaj o leczeniu depresji, robiłem to pod kontrolą i psychologa (leki najróżniejsze z przerwami) i chodziłem na psychoterapię. To trwało od 16tki do 26 r ż. Po tym czasie stwierdziłem, że jestem (jeżeli chodzi o depresję w innych sprawach terapia pomogła) dokładnie w tym samym miejscu co byłem i zrezygnowałem najpierw z leków później terapii. Po odstawieniu w końcu czułem się jak ja, nie blokowało mi to
ale normalne kobiety miewają pryszcze na dupie, obwisłego cycka, nieidealną #cipuszka, rozstępy, itd itp dla #przegryw jest to coś nie do przyjęcia bo naoglądali się sfotoszopowanych lasek w jpg


@RedTea: Skąd się bierze takie głupkowate myślenie? Czy to tylko projekcja tego co myślą dziewczyny? Większość przegrywów byłaby zadowolona ze związkiem z dziewczynami brzydszymi od nich, ja jak na takim badoo byłem to wręcz odrzucałem 7/10 i wyżej bo miałem w
Trochę już żyje na tym świecie

@Caracas: kolejny xD, jeżeli masz więcej niż 30 lat to naprawdę nie masz co porównywać siebie i swoich kolegów bo w mniej niż dekadę sytuacja stanęła na głowie. Sam mam starszych od siebie kolegów i koleżanki i dla mnie jest szokiem jak kobiety 30+ potrafią być dobre dla swoich facetów w porównaniu z tymi lat 20-parę. I nie uważam, że to jest głównie kwestia dojrzałości