Wpis z mikrobloga

Zakupiłem RTV Euro AGD telewizor, dodatkowo zapłaciłem za usługę przywiezienia sprzętu, wniesienia, rozpakowania, przykręcenia podstawy i podłączenia. Ponieważ sprzęt przyjechał do domu jak mnie nie było, został odebrany przez rodzinę.

NIGDY nie dopłacajcie za nic więcej niż tylko dowóz i wniesienie sprzętu.

1. Telewizory tej firmy, którą wybrałem mają bardzo wygodny sposób rozpakowania. Wystarczy przeciąć taśmę zabezpieczającą górne skrzydła pokrywy, rozchylić je, następnie wyciągnąć z kartonu specjalne klipsy zabezpieczające i karton ładnie wychodzi. Ci idioci odwrócili karton do góry nogami (!) i wycieli (!!) nożem dno (°° z tego powodu złożyłem reklamację, bo w przypadku jak będę się przeprowadzać lub prowadzić jakieś prace remontowe to nawet nie będę miał jak zapakować telewizora celem jego zabezpieczenia. Przy większych przekątnych to jest jedyny sposób na skuteczne zabezpieczenie sprzętu na czas transportu na przykład. Karton mam gdzie trzymać ale z wyciętym dnem nadaje się tylko do śmieci.

2. Telewizor ma podstawę składającą się z dwóch nóżek montowanych w wąskim lub szerokim rozstawie. Stolik który miałem przygotowany idealnie nadawał się do wąskiego rozstawu, specjalnie mierzyłem jeszcze w sklepie. Idioci nie potrafili zamontować nóżek w wąskim rozstawie więc musiałem jechać po szafkę RTV.

3. Strasznie się spieszyli, jakby w ogóle ich nie obchodziło że wożą sprzęty za niemałe pieniądze.

Zobaczymy co odpowie Euro. W reklamacji domagałem się zwrotu pieniędzy za usługę dostawy oraz nowy, nieuszkodzony karton. Skąd go wezmą? Nie interesuje mnie to, mogą mi dać po telewizorze który wstawili na ekspozycję.

#telewizory #rtveuroagd
Viarus_ - Zakupiłem RTV Euro AGD telewizor, dodatkowo zapłaciłem za usługę przywiezie...

źródło: comment_1597563038WvsR6DotN45CYNqfaEdsUi.jpg

Pobierz
  • 95
. Stolik który miałem przygotowany idealnie nadawał się do wąskiego rozstawu, specjalnie mierzyłem jeszcze w sklepie. Idioci nie potrafili zamontować nóżek w wąskim rozstawie więc musiałem jechać po szafkę RTV.


@Viarus_: to nie mogles zle zmontowane nogi odkrecic i przykrecic w wezszym ustawieniu, tylko specjalnie szzafke kupowales?

W rtv jezdza goscie od wszystkiego, montwz pralek, poziomowanie lodowek, przestawianie drzwi i cala reszta tego gowna. Nic dziwnego, ze nie ogarneli, moze nawet
@PurpleHaze koniec końców i tak musiałem kupić szafkę bo stolik by był za wysoki do tej przekątnej, a poza tym jakoś nie miałem ochoty manipulować takim sprzętem. Mieli być jakoś 14-21, zabrakło mi pół godziny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bardziej piję do tego że #!$%@? mi karton, więc ciekawe jak teraz będę mógł zabezpieczyć ten telewizor w razie czego. Mam miejsce w domu na takie rzeczy, inb4 gdzie
@Viarus_: im wiecej rzeczy zaznaczysz wyraznie przy tego typu sprawach tym mniej rozczarowan Cie czeka. Szafke zmierzyles na rozstaw (specjalnie mierzyles tv w sklepie zeby sie upewnic) a tu klops, nie zmierzyles, ze bedzie za wysoka na taka przekatna tv. Ty nie przewidziales tego, oni nie przewidzieli, ze chcesz zachowac karton w calosci. Tyle. Naprawde nie widze nic az tak drastycznego w wykonaniu ich uslugi.