Wpis z mikrobloga

Zakupiłem RTV Euro AGD telewizor, dodatkowo zapłaciłem za usługę przywiezienia sprzętu, wniesienia, rozpakowania, przykręcenia podstawy i podłączenia. Ponieważ sprzęt przyjechał do domu jak mnie nie było, został odebrany przez rodzinę.

NIGDY nie dopłacajcie za nic więcej niż tylko dowóz i wniesienie sprzętu.

1. Telewizory tej firmy, którą wybrałem mają bardzo wygodny sposób rozpakowania. Wystarczy przeciąć taśmę zabezpieczającą górne skrzydła pokrywy, rozchylić je, następnie wyciągnąć z kartonu specjalne klipsy zabezpieczające i karton ładnie wychodzi. Ci idioci odwrócili karton do góry nogami (!) i wycieli (!!) nożem dno (°° z tego powodu złożyłem reklamację, bo w przypadku jak będę się przeprowadzać lub prowadzić jakieś prace remontowe to nawet nie będę miał jak zapakować telewizora celem jego zabezpieczenia. Przy większych przekątnych to jest jedyny sposób na skuteczne zabezpieczenie sprzętu na czas transportu na przykład. Karton mam gdzie trzymać ale z wyciętym dnem nadaje się tylko do śmieci.

2. Telewizor ma podstawę składającą się z dwóch nóżek montowanych w wąskim lub szerokim rozstawie. Stolik który miałem przygotowany idealnie nadawał się do wąskiego rozstawu, specjalnie mierzyłem jeszcze w sklepie. Idioci nie potrafili zamontować nóżek w wąskim rozstawie więc musiałem jechać po szafkę RTV.

3. Strasznie się spieszyli, jakby w ogóle ich nie obchodziło że wożą sprzęty za niemałe pieniądze.

Zobaczymy co odpowie Euro. W reklamacji domagałem się zwrotu pieniędzy za usługę dostawy oraz nowy, nieuszkodzony karton. Skąd go wezmą? Nie interesuje mnie to, mogą mi dać po telewizorze który wstawili na ekspozycję.

#telewizory #rtveuroagd
Viarus_ - Zakupiłem RTV Euro AGD telewizor, dodatkowo zapłaciłem za usługę przywiezie...

źródło: comment_1597563038WvsR6DotN45CYNqfaEdsUi.jpg

Pobierz
  • 95
@Wuja66: nienawidzisz roszczeniowcow? Moze naucz sie #!$%@? wykonywac swoja prace nalezycie to bedziesz ich spotykal mniej na swojej drodze. OP #!$%@? 10k i ma prawo oczekiwac, ze usluga zostanie wykonana nalezycie i profesjonalnie.

Potem #!$%@?, ze Polska to kraj z kratonu a sami sie do tej ogolnopolskiej #!$%@? przyczyniacie i na nia przyzwalacie. Jeszcze #!$%@? powiedz tylko ze to wina PiS czy PO czy innych #!$%@?. Nie, to wina waszej #!$%@?
@mnoo: Ale opa nie było na miejscu, więc tępa pało skąd mieli wiedzieć co głupek, który zmówił telewizor chciał, żeby było zrobione? Zamiast mózgu masz gówno, czy jak?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Viarus_: mam zgoła inne doświadczenie z euro - kupiłem tv wraz z uchwytem na ścianę tak jak doradził mi sprzedawca. Facet co miał to montować spojrzał na ten uchwyt i powiedział że tego nie zrobi - bo uchwyt jest za słaby i potrzebuje innego - wybrałem z nim na stronie odpowiedni nowy uchwyt, umówiliśmy się na termin. Przyjechało dwóch facetów, wkręcili nowy uchwyt w ścianę, za mocowali TV, i wszystko pięknie
@Wuja66: #!$%@? troche januszem. Masz prawo oczekiwac profesjonalnego wykonania uslug, za ktore placisz, kropka. To, ze ludzie sa przyzwyczajeni do jakosci na poziomie "#!$%@? ze śwagrem 07 i #!$%@? jak umielim najlepiej" to jeszcze nie jest powod zeby tkwic w tym gownie.
@Wuja66: z takim podejsciem, to powinienes po prostu zrezygnowac z uslugi i sam sie "zdoktoryzowac" w danym zakresie. O ile masz narzedzia i czas to spoko, natomiast sa ludzie, ktorzy cenia swoj czas bardzo mocno, bo:

a) specjalizuja sie w jakiejs dziedzinie i moga w tym czasie zarobic wiecej niz ta usluga kosztuje
b) maja pieniadze i cenia swoj czas wolny

z tego powodu "outsourcuja" takie gownoroboty jak wywiercenie dziury, pomalowanie
@Wuja66: kazdy zyje w innym (swoim) swiecie, ale nie kazdy ma na tyle wyobrazni zeby postawic sie w sytuacji drugiej osoby i chocby postarac sie ja zrozumiec.

Zalezy, jesli chcesz telewizor powiesic to mocowanie trzeba przykrecic do sciany a tu juz troche trzeba sie #!$%@?. Wiertarka, wiertlo, klucze, warto byloby nie #!$%@? sie przez jakis przewod idacy w scianie itp itd.

Na nozkach jest latwiej, ale nadal trzeba to wielkie gowno
@mnoo typ napisał, że na nóżki czyli bez tych okrutnych wiertatek. No i oczywiście na wypoku wszyscy zarabiają 15k na miesiąc to już wiemy i każda minuta nie poświęcona na pracę to strata milionów XD
@Viarus_ czepiasz się skąd mogli wiedzieć jaka podstawkę zamontować? Ktoś im otworzył i pewnie powiedział byle jaka a to już twoja wina. Co do kartonu to ja bym się cieszył jak by mi go zabrali xd a jak karton był dla ciebie tak ważny to mogłeś zaznaczyć to gdzieś. Do tego nie jesteś jakimś wyjątkowym klientem, takiego sprzętu idzie pełno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viarus_: Niestety tak to jest, że im prostsza usługa, tym bardziej musisz pilnować roboli, którzy to robią, ze względu na ich zdolność do psucia nawet najprostszych rzeczy.