Wpis z mikrobloga

Zakupiłem RTV Euro AGD telewizor, dodatkowo zapłaciłem za usługę przywiezienia sprzętu, wniesienia, rozpakowania, przykręcenia podstawy i podłączenia. Ponieważ sprzęt przyjechał do domu jak mnie nie było, został odebrany przez rodzinę.

NIGDY nie dopłacajcie za nic więcej niż tylko dowóz i wniesienie sprzętu.

1. Telewizory tej firmy, którą wybrałem mają bardzo wygodny sposób rozpakowania. Wystarczy przeciąć taśmę zabezpieczającą górne skrzydła pokrywy, rozchylić je, następnie wyciągnąć z kartonu specjalne klipsy zabezpieczające i karton ładnie wychodzi. Ci idioci odwrócili karton do góry nogami (!) i wycieli (!!) nożem dno (°° z tego powodu złożyłem reklamację, bo w przypadku jak będę się przeprowadzać lub prowadzić jakieś prace remontowe to nawet nie będę miał jak zapakować telewizora celem jego zabezpieczenia. Przy większych przekątnych to jest jedyny sposób na skuteczne zabezpieczenie sprzętu na czas transportu na przykład. Karton mam gdzie trzymać ale z wyciętym dnem nadaje się tylko do śmieci.

2. Telewizor ma podstawę składającą się z dwóch nóżek montowanych w wąskim lub szerokim rozstawie. Stolik który miałem przygotowany idealnie nadawał się do wąskiego rozstawu, specjalnie mierzyłem jeszcze w sklepie. Idioci nie potrafili zamontować nóżek w wąskim rozstawie więc musiałem jechać po szafkę RTV.

3. Strasznie się spieszyli, jakby w ogóle ich nie obchodziło że wożą sprzęty za niemałe pieniądze.

Zobaczymy co odpowie Euro. W reklamacji domagałem się zwrotu pieniędzy za usługę dostawy oraz nowy, nieuszkodzony karton. Skąd go wezmą? Nie interesuje mnie to, mogą mi dać po telewizorze który wstawili na ekspozycję.

#telewizory #rtveuroagd
Viarus_ - Zakupiłem RTV Euro AGD telewizor, dodatkowo zapłaciłem za usługę przywiezie...

źródło: comment_1597563038WvsR6DotN45CYNqfaEdsUi.jpg

Pobierz
  • 95
@yggdrasil: Co to znaczy zrobiona dobrze? Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nikt nie jest wróżką, jak głupek od tego telewizora nie potrafi wyartykułować co ma być zrobione, żeby później nie ujadał jak upośledzony kundel to jest to wina tego przygłupa i nikogo więcej.
Stolik który miałem przygotowany idealnie nadawał się do wąskiego rozstawu, specjalnie mierzyłem jeszcze w sklepie. Idioci nie potrafili zamontować nóżek w wąskim rozstawie więc musiałem jechać po szafkę RTV.


@Viarus_: a nie lepiej by bylo zamontować poprawnie niż kupować nową szafkę, bo ktoś coś sknocił ? xD i skoro cię nie było a źle zmontowali to gdzie postawili i kiedy pojechałeś po tę szafkę?

nic tu się kupy nie trzyma, czyżby
@eskor lądujesz na czarno internetowy napinaczu, ciekawy jestem czy w rl też tak ujadasz czy może jednak siedzisz cicho bo byś dostał klapsa w dziąsło
@Viarus_: W takim UK czy innyn cywilizowanym kraju dostałbyś przeprosiny, zwrot gotówki i potraktowali by Cie tak jak powinno. A jak w tym #!$%@? polskim bangladeszu, kraju trzeciego świata ma być dobrze, jeśli większośc komentujących tutaj to "ooo tyle wydałeś i sam zamontować nie umi?", "#!$%@? polaczek o karton się kłoci" i jeszcze roszczeniowcem Cie nazywaja. Ha tfu, je*bane polskie zwierzęta.
@PurpleHaze Bardziej piję do tego że #!$%@? mi karton, więc ciekawe jak teraz będę mógł zabezpieczyć ten telewizor


że co? :D taśma klejąca i po sprawie, a nie dymy robisz bo ci kartonik obcieli, przestan z siebie robić błazna bo gdyby przykręcili Ci telewizor do góry nogami wtedy mógłbyś mieć problem.
no offence ale przesadzasz
@Viarus_ #!$%@? tacy ludzie jak ty są najgorsi. Na starość będziesz starym #!$%@?łym ubekiem co wnukom będzie kazał stać na baczność i jak się pobrudzą to będziesz #!$%@?ł je szlaufem. Sam nie potrafi przykręcić 4 śrub, a #!$%@? się do kartonu xD
@Viarus_ po pierwsze nie kupuje sie w talich sklepach, bo caly czas na wykopie slychac o klopotsch, po drugie oni nie montuja tak jak chcesz tylko tak zeby bylo, chyba ze dodatkowo im zaplacisz. Im, nie firmie, bo oni grosze za todostaja. Chciales zaoszczedzic i fred Cie tym razem zalatwil, badz madrzejszy na przyszlisc i tez sprobuj sam tego co latwe, jak widzisz to nie wiedza naukowa.