Wpis z mikrobloga

Zakupiłem RTV Euro AGD telewizor, dodatkowo zapłaciłem za usługę przywiezienia sprzętu, wniesienia, rozpakowania, przykręcenia podstawy i podłączenia. Ponieważ sprzęt przyjechał do domu jak mnie nie było, został odebrany przez rodzinę.

NIGDY nie dopłacajcie za nic więcej niż tylko dowóz i wniesienie sprzętu.

1. Telewizory tej firmy, którą wybrałem mają bardzo wygodny sposób rozpakowania. Wystarczy przeciąć taśmę zabezpieczającą górne skrzydła pokrywy, rozchylić je, następnie wyciągnąć z kartonu specjalne klipsy zabezpieczające i karton ładnie wychodzi. Ci idioci odwrócili karton do góry nogami (!) i wycieli (!!) nożem dno (°° z tego powodu złożyłem reklamację, bo w przypadku jak będę się przeprowadzać lub prowadzić jakieś prace remontowe to nawet nie będę miał jak zapakować telewizora celem jego zabezpieczenia. Przy większych przekątnych to jest jedyny sposób na skuteczne zabezpieczenie sprzętu na czas transportu na przykład. Karton mam gdzie trzymać ale z wyciętym dnem nadaje się tylko do śmieci.

2. Telewizor ma podstawę składającą się z dwóch nóżek montowanych w wąskim lub szerokim rozstawie. Stolik który miałem przygotowany idealnie nadawał się do wąskiego rozstawu, specjalnie mierzyłem jeszcze w sklepie. Idioci nie potrafili zamontować nóżek w wąskim rozstawie więc musiałem jechać po szafkę RTV.

3. Strasznie się spieszyli, jakby w ogóle ich nie obchodziło że wożą sprzęty za niemałe pieniądze.

Zobaczymy co odpowie Euro. W reklamacji domagałem się zwrotu pieniędzy za usługę dostawy oraz nowy, nieuszkodzony karton. Skąd go wezmą? Nie interesuje mnie to, mogą mi dać po telewizorze który wstawili na ekspozycję.

#telewizory #rtveuroagd
Viarus_ - Zakupiłem RTV Euro AGD telewizor, dodatkowo zapłaciłem za usługę przywiezie...

źródło: comment_1597563038WvsR6DotN45CYNqfaEdsUi.jpg

Pobierz
  • 95
@Viarus_: co więcej nawet gdyby ten telewizor kosztował 500zl to kurva jeśli zapłaciłeś za usługę montażu to ma być zrobiona dokładnie a nie na #!$%@?. Miałem podobną historię w Agata meble. Dlaczego koszt urządzenia ma w ogóle ustalać jak będziesz traktowany (°°
@Viarus_: Nie mówię, że nie kupiłeś tv tylko ta historia...

bo nie uwierzę że ktoś jak tak tępy że pojechał kupić nową szafkę pod tv bo nózki inaczej przykręcili i wystarczy je odkręcić i przykręcić jeszcze raz w innym ustawieniu, albo czepianie się o rozcięcie kartonu z dołu.
Jeszcze gdybyś nie napisał tego o tym że pojechałeś z tego powodu po nową szafkę to może bym i łyknął, ale tutaj to
@r5678

Dzwoni rodzina że telewizor przywieźli
Poczekajcie, za pół godziny jestem w domu
Ale panowie się spieszą
...
Przyjeżdżam do domu
Wielki, 85 calowy telewizor stoi na podłodze
Dlaczego nie postawili na stole?
Bo stół za wąski
Patrzę nóżki zamontowane na szeroko
Dlaczego nie zamontowali na wąsko?
Nie umieli i się spieszyli
...
Hmm, w sumie to nawet jakby postawili ten telewizor na stoliku to by to słabo wyglądało, metr wysokości to
jak płacę za sprzęt ponad 10k to mam prawo oczekiwać że ktoś kto przywiezie sprzęt będzie się znać na swojej robocie


@Viarus_: Tutaj popełniasz błąd logiczny. Ty płacisz za sprzęt 10k, a nie oni zarabiają tyle. Oni tam płacą takie pieniądze, że nikt kto odzróżnia ethernet od HDMI nie pójdzie tam pracować. Poza tym mają takich pewnie z 12-15 dziennie więc muszą się spieszyć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@efkamarchefka: widocznie nikt jeszcze nie otworzył wyższej szkoły z wydziałem dostaw i montaży XD

To w większości prosta robota, więc trzeba mieć oczy i trochę siły.

Prucie się o zniszczony karton jest nieco śmieszne, bo standardowo opakowania są i tak zabierane i oszczędzenie kartonu nie jest częścią usługi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A myślenie, że jak ktoś kupi tv za 10k to będzie całowany po rączkach i
@Viarus_: chłopie oni pracuja pewnie za najniższą krajową i mają się znać? xD My żyjemy w PL... Jak kupowałem tv to sam go odebralem, sprawdzilem z obsluga w sklepie i sam powiesilem. EDIT: i jak kupujesz taki drogi tv to rob tak jak ja. Co jakbys przyszedl do domu, odpalasz tv i widzisz martwe piksele lub uszkodzona matryce? To juz masz po tv a na gware ci nie przyjma bo zona