Wpis z mikrobloga

Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku, ponieważ zwróciłem uwagę Madce Polce, że chodzi się lewą stroną drogi, a nie prawą w dodatku z trójką dzieci i wózkiem....straciłem słuch w lewych uchu oraz mam złamaną żuchwę.Dodatkowo usłyszałem, że zostanę zabity za zwracanie uwagi jego żonie. Jechałem busem gdy ona szła całą drogą, więc zatrzymałem się i zatrąbiłem, ponieważ nie chce odpowiadać za jej nieodpowiedzialne dzieci, które mogą wejść mi pod koła. Zostałem wyzwany od debila, bo podobno miałem miejsce, żeby ją wyminąć na skrzyżowaniu.... Byłem na policji, sprawa jest traktowana jako przestępstwo. Co mogę zrobić więcej ? Mam fobię społeczną i boje się już wychodzić z domu. Mogę za to wszystko dostać jakieś odszkodowanie lub zapłaty za leczenie ? #fobiaspoleczna #madka #bombelek #nerwica #przegryw #polskieprawo #policja #odszkodowanie #leczenie
Wyalienowany - Dzisiaj o godzinie 21:00 zostałem pobity znienacka na własnym podwórku...

źródło: comment_1597280838Wfjs6JTaJa3RB3TUPbuPK6.jpg

Pobierz
  • 239
To na pewno sprawa której absolutnie nie możesz odpuścić ziomuś, słusznie ktoś wyżej napisał „Polska patola ma być dojechana do samego konca”. Mam tu na myśli również dojechanie ich prawnie, a nie dojechanie ich fizycznie. Tez tak jak Ty jestem przeciwna rozwiązaniom siłowym wiec dobrze ze ich nie stosujesz, nawet jeśli zostałeś pobity ZA NIC DOSŁOWNIE !!!! Z reszta nie ma powodu aby ktoś Ciebie bił, co za ciemnia umysłowa.... nigdy nie
@Wyalienowany: 1) załatw szybko, na świeżo, dokumentację medyczną. Najlepiej zabiegaj o to, żeby zbadał Cię biegły w sprawie karnej, 2) zadbaj o to, aby typ został skazany - najlepiej skorzystaj z pomocy adwokata + złóż wniosek o działanie w roli oskarżyciela posiłkowego, 3) dokumentuj na bieżąco wszystkie wydatki związane ze zdarzeniem, w tym koszty ewentualnej pomocy psychologicznej, 4) nie żałuj kasy na prywatną opiekę medyczną, jeśli będzie taka potrzeba, 5) z
@Wyalienowany: koniecznie do adwokata on/ona poradzi co dalej. jeśli masz uszczerbek trwający dłużej niż 7 dni to prokurator na tym siada jeśli mediacjami nie dojdziecie do porozumienia a mediacje to może być dobra opcja żeby ugrać parę klocków odszkodowania od patusów